Czarny Mercedes Opinie o filmie

Czarny Mercedes

Opinie (21) 1 zablokowana

 • Mocne kino!
  Wciągająca, nieszablonowa fabuła, napięcie, świetne role aktorskie, udane ukazanie realiów epoki, a także wiele zabawnych momentów. Polecam film i radzę nie zrażać się negatywnymi opiniami samozwańczych znawców kina.
  orion
  10 miesięcy
 • Zdecydowanie warto obejrzeć
  Jeden z kolejnych dowodów na to, że polskie kino wbrew opinii malkontentów i innych pseudoznawców ma się bardzo dobrze.
  johnny
  10 miesięcy
 • Pierwsza połowa intrygująca
  Solidnie wyreżyserowany film jak to u Majewskiego, z aktorami bez zarzutu, piękne zdjęcia, ciekawe charaktery, krajobrazy, rekwizyty, osadzenie w epoce... Trochę tylko zabrakło napięcia i dialogi momentami łopatologicznie usiłują być śmieszne. Niepotrzebnie. Ten film doskonale obyłby się bez sztucznego humoru. Ale ogólnie warto obejrzeć.
  10 miesięcy
 • świetny warsztat, film zrobiony na amerykańskim poziomie, wybitni aktorzy chociaż fabuła troche banalna.
  10 miesięcy
 • pierwszy raz ktoś pokazał co działo się za murami getta
  10 miesięcy
 • W porownaniu do "Ciemno, prawie noc"
  to jest arcydzielo.Kryminal na przyzwoitym poziomie.Mozna sie czepiac szczegolow, ale przez 2ie godziny, ani przez chwile nie powialo nuda.Oczywiscie liga krytykow powyzej dala srednia tylko 2 punkty, a temu chlamowi "Ciemno, prawie nic" ponad 5.Wiadomo - fachowcy :)
  10 miesięcy
 • Racja - film przede wszystkim powinien dostarczać dobrej rozrywki, powinno się go dobrze oglądać, powinien wciągać i zaciekawiać, a "Czarny Mercedes" z pewnością spełnia te warunki. Krytyka tzw. fachowców, że niby brak w nim logiki i że ma słaby scenariusz są po prostu wyssane z palca. Janusz Majewski to legenda polskiego kina, który zjadł zęby na filmowym rzemiośle a nie jakiś pierwszy lepszy amator. Na oceny 1 do 4 zasługują "dzieła" Patryka Vegi czy jakieś durne komedie romantyczne, ale ten film prezentuje o wiele wyższy poziom. Ci krytycy po prostu kompromitują się takimi ocenami i wykazują swoja ignorancję. Zresztą fakt, że wszyscy wystawili podobne oceny, świadczy o ich kompletnym braku niezależności i własnego zdania.
  kinofil
  10 miesięcy
 • W ciemno grają kodziarze a oni się wspierają.
  10 miesięcy
 • Był jeden problem
  Nie dało się zapomnieć,że oglądam film w kinie. Drętwe dialogi, sztuczna gra aktorska. Czas się dłużył. Są Żydzi, sceny homoseksualne...takie " bez niedomówień". I jest to moja subiektywna opinia,więc nie piszcie,że się nie znam i oglądam Vegę.
  Lion
  10 miesięcy
 • zarny Mercedes
  Świetny polski film kryminalny. Super obsada. Wciągająca fabuła i dobre aktorstwo. Polecam. 6/6.
  Strelicja.
  10 miesięcy

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat