Glass Opinie o filmie

Glass

Opinie (22)

 • Ten film to dno. (2)
  Nie jestem hejterem, ale pierwszy raz chciałem wyjśc w połowie filmu. Wstyd mi przed koleżanką, którą na ten film zabrałem opierając się wyłącznie na obsadzie. Nie potrafię zrozumieć co skłoniło tak renomowanych aktorów do zagrania w takim filmie. Ten film to dno we wszystkich sferach. Fabuła i scenariusz... masakra. Reżyseria dno. Efektów specjalnych: brak. Aktorzy (ci znani) jako tako grają ale ich postacie są masakrycznie słabo wymyślone. Film się strasznie dłuży w każdym momencie. Nie ma tu ani żadnej głębi, ani wartkiej akcji, ani ciekawych efektów, czy ciekawej historii, nawet specjalnie nie trzyma w napięciu... Wielkie nic, jedno wielkie dno, strata 2 godzin z życia i kasy na bilet. Już kiczowate polskie komedie są chyba lepsze. Jedyne co mogę powiedzieć, że nie dno to ujęcia... czasem na przyzwoitym poziomie. 0/10
  Tomek
  9 miesięcy
 • Bez szału
  Miałam bardzo duże oczekiwania co do tego filmu. Niezniszczalny wprawdzie mnie nie porwał, ale Split był genialny i myślałam, że Glass mu dorówna. Ale niestety średniak - przegadany, przez 80% filmu totalnie nic się nie dzieje (nie można tego nawet nazwać budowaniem napięcia), sama historia i jej zakończenie baaardzo naciągane. Jedynie James McAvoy jak zwykle fantastyczny.
  Kinga
  9 miesięcy
 • Najlepsze były trzy dziewczynki, które po seansie głośno rozprawiały o tym, czy będzie Glass 2, bo przecież, jak film zarobi miliony to na pewno będzie kontynuacja :D I taka to jest nasza dzisiejsza młodzież - totalna ignorancja, idą na film i nawet nie chce im się przeczytać, na co idą.
  gienek
  9 miesięcy
 • Mały spoiler
  Tak naprawdę nie wiadomo o czym to film. Opis filmu głosi: "Strażnik David Dunn, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, tropi człowieka o wielu osobowościach". Ale niestety to tropienie to tylko początkowe sceny, może pół godziny filmu. Potem, przez 1,5 godziny nic się nie dzieje.
  9 miesięcy
 • Spojler zawiera wszystkie sceny w których cokolwiek się dzieje. (3)
  Poza tymi paroma scenami, zawartymi w spojlerze nic więcej nie zobaczycie. Reszta to ciągnąca się nuda, dialogi nie prowadzące do niczego. Z resztą nawet te sceny ze spojlera to nic specjalnego. Efektów specjalnych brak. Najdynamiczniejsze w filmie są kolejne twarze jednego z bohaterów cierpiącego syndrom wielu osobowości... co z czasem robi się jednak tak bardzo męczące i irytujące dla widza, że nie mogłem się doczekać aż koleś zginie. Akcja toczy się w 80% filmu w tym samym miejscu.
  Axel
  9 miesięcy
  • Axel chyba pomyliłeś spoiler z trailerem :D
   9 miesięcy
  • chodzi o trailer oczywiście
   AxeL
   9 miesięcy
  • łoj dobrze ze nie poszedłem.
   ...za to byłem we Lwowie. Zmianę twarzy bohatera zaobserwowałem jak zapytałem sprzedawcę przedwojennych pocztówek o to czy nie są to repliki. Odpowiedz brzmiała -"nie", po czym zmiana twarzy nastąpiła jak powiedziałem że jedną kupię i sprawdzę a jak skłamał opisze to w Internecie na popularnych stronach i nikt już dzięki niemu pocztówki przedwojennej we Lwowie nie kupi.
   Szkuner
   9 miesięcy
 • Beznadziejny
  Oglądamy z partnerem wszystkie produkcje " Marvela" i wszystkie są świetne dla tego gatunku. Ten film to niskobudżetowe nieporozumienie- nudny, przeciągany, bez jakiejkolwiek dobrej akcji. Dodatkowo żeby dać upust swojej frustracji na zmarnowany czas i pieniądze dodam, że źle się słucha dwóch głównych sepleniących kreacji. Dramat rzeczywiście.
  lisa.lisa
  9 miesięcy
 • Straszne, nie dało się oglądać (1)
  Oglądało się jak niskobudżetówkę, brak konsekwencji tak daleko idący, że aż poraża. Nic mnie nie zainteresowało, nic nie zaskoczyło. Zmarnowane trzy godziny. Zgadzam się z oceną napisaną przez poprzednika. 0/10.
  Marcin
  9 miesięcy
 • polecam
  słuchajcie....zasnąłem na tym filmie! Jeśli ktoś jest zmęczony i spać mu się chce to film dobry, bo można się zdrzemnąć i nikt cię nie okradnie. polecam!
  ja widz
  9 miesięcy
 • Nie zgadzam się z opiniami że ten film to dno. (2)
  Moi mili, ksżdy film trzeba zrozumieć. Jeżeli oczekujecie adrenaliny, czekania w napięciu przez 1,5h, urywanych głów co dwie minuty i strzelaniny, to nie jest film dla was. Nie wrzucajcie wszystkich filmów to jednego worka. Fakt, film nie jest porywający, ale spokojnie 7/10.
  9 miesięcy
  • Co wiec cie przekonało do tego filmu... oświeć mnie (1)
   Chętnie poznam co cie przekonało do tego filmu... serio widziałeś tam jakąś głębie ... niby w czym? Ty chyba nigdy nie widziałeś ambitnego filmu.
   AxeL
   9 miesięcy
 • Wyspałem się...
  ...może nawet chrapałem. Na szczęście nikomu nie przeszkadzałem bo wszyscy wyszli z sali w połowie seansu.
  0Ehh
  9 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii