Królestwo Opinie o filmie

Królestwo

Opinie (7)

 • Gdyby nie Kryśka to nie miałbym po co tam iść.
  Ja
  3 lata
 • skucha (2)
  niestety nie jest to dzieło...przeciętny zlepek chaotycznych zdjęć które same w sobie są niezłe...takie kino familijne,moralitet na niedzielny wypad dla babć z wnuczkami
  min szyszko
  3 lata
  • Sądzę, że trzyma się to kupy. Pokazano jak wyglądało życie prawdziwej dzikiej przyrody, pokazano zmieniającą się w czasie relację człowieka i natury, tego w jaki sposób ja zmieniliśmy, a w zasadzie zniszczyliśmy. Do tego zdjęcia są niesamowite.
   Na świecie jest bardzo wielu dorosłych ludzi, którym zrobiło by dobrze obejrzenie tego filmu, o dzieciach nie wspominając.
   Chociaż jak czytam Twój post, to nachodzi mnie przykre wrażenie, że niektórzy dorośli są za durni, żeby zrozumieć prostą wiadomość zawartą w tym filmie.

   Jeśli jesteś jednak Ronem Fricke, autorem Baraki, to przepraszam, Twoja opinia jest jak najbardziej na miejscu, chociaż myślę, że jesteś typowym d*pkiem który pluje na cudzą rzetelną pracę, nie robiąc samemu nic.

   Pewnie już tutaj nie zajrzysz, ale jestem swoją drogą ciekaw co dla Ciebie jest dziełem.
   Eli Tomac II
   3 lata
 • Niesamowity film przyrodniczy z przeslaniem.
  Chwilami zabawny, ale ogolnie daje do myslenia, jak juz zejdziemy z kinowego fotela. Pokazuje, przez pryzmat zwierzat, jak gatunek ludzki zmienia Ziemie dla wlasnych korzysci, podczas gdy powinna byc ona domem wszystkich swoich mieszkancow.
  Warto zabrac dzieci, aczkolwiek kilka walk zwiarzat zostalo pokazanych (bez wiekszego rozlweu krwi jednak), wiec to juz wybor rodzica.
  Bylam pod duzym wrazeniem przepieknych zdjec.
  mk
  3 lata

Twoja opinia

zamknij

Regulamin dodawania opinii

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat