Opinie (34) 1 zablokowana

 • Słabizna (2)
  Totalnie slaby film z naciagana historia,nawet nie komedia.Liczylem na cos wiecej.
  1 rok
 • Uśmiałam się ,co na polskiej komedii ostatnio nie jest łatwe
  Fajny, lekki film. Można się zrelaksować i pośmiać. Obejrzałam bez cienia zażenowania,co na polskich filmach nie jest takie oczywiste. Zgrabnie opowiedziana historia. No ,może jeden wątek bym wyrzuciła ze scenariusza,ale ogólnie jest ok.
  Lion
  1 rok
 • Słaba kontynuacja (1)
  Czas płynie, świat się zmienił, bohaterowie się postarzeli. Twórcy starali się, ale trochę słabo im to wyszło. Kilka zabawnych scen ale trzecia część nie bawi tak jak 1 czy 2.
  1 rok
  • Nie bawi tak jak 1 i 2?!
   Obraża tamte części, które miały swój klimat i były naprawdę świetne! A ten gniot to jest jakieś nieporozumienie, jeden z najgorszych filmów, jakie widziałam! I najgorsza ścieżka dźwiękowa ever!! Scenariusz jakby pisany przez zjaranego podrzędnym towarem gimnazjalistę! Żenujące dialogi, aktorzy beznadziejnie wystylizowani i beznadziejnie grają, beznadziejne wątki, no poziom tak niski, że ciężko opisać..Przykreeeee!!
   Julita J.
   1 rok
 • Misz-masz (3)
  Cieszyłam się bardzo na dzisiejszą wizytę w kinie(dawno nie byłam) chciałam zrelaksować a totalnie się zestresowałam. Przede wszystkim tym że byłam zmuszona przez 21 strasznie długich minut oglądać ryczące reklamy. Dlaczego pisze się że seans zaczyna się na określoną godzinę jeśli to nieprawda i dlaczego aż tak głośno i długo puszczane są reklamy. Przez tą sytuację całkowicie straciłam całą radość z tego że po długim czasie wyszłam z mężem do kina. Jeśli tak wyglądać ma nasza rozrywka to my dziękujemy i nie polecamy.
  Beata Kandzorra
  1 rok
  • Polecam kina studyjne jak np GCF w Gdyni. Reklam jest ok 5 minut a i bilety tańsze (18zl vs chyba 27zl multikino)
   1 rok
  • Do Beaty Kandzorry
   Przed filmem pytaj o długość reklam i idź na kawę lub poczytaj książkę. Ja tak robię i chodzę do kina. Po prostu "omijam" reklamy!. Jeśli nawet nikt nie powie jak długo trwają reklamy (z reguły około 15-20 min.), to i tak na ten czas nie wchodzę lub wychodzę. Tomek.
   1 rok
 • Jak punkt G przereklamowany
  Szczerze nie wiem komu i po co przyszło wypuszczać taki gniot na świat. Kompletnie bez składu i ładu, o sensie powstania połowy scen ,nawet nie prawie całego filmu nie wspomnę. Zabrałam babcię do kina i jedynie 10 minut kiedy się nie mogłyśmy przestać się śmiać to droga powrotna do domu w aucie. Do samej gry aktorów nic nie mam, bo tu chodzi o scenariusz. Ktoś kto go pisał musiał być nieźle zjarany.
  Monikq
  1 rok
 • Bardzo słaby..
  Scenariusz bez polotu, paru drewnianych aktorów nie przystających poziomem do tych z warsztatem
  Arek
  1 rok
 • Straszny gniot. kto takie g... krzi i pisze!
  szkoda czasu i pieniędzy!
  widz
  1 rok
 • Zazenowana
  Drugi raz w życiu wyszłam z kina i to właśnie był ten drugi raz. Jestem człowiekiem optymista nie krytykującym kochałam obie części tak bardzo nie mogłam doczekać się na ta i pytam dlaczego to zrobiliście? Lepiej nie kontynuować zostawić ...... przykro mi
  Zażenowana
  1 rok
 • Tragedia (1)
  Dawno nie byłem w kinie na gorszym filmie, a bywam regularnie
  Marek
  1 rok
 • Żenujące...
  ... to słowo określające ten film... zabijają dobre zabawne wyobrażenie o komedi lat 80 tych! Mnóstwo niepowiązanych ze sobą kiepskich wątków! Fakt lepiacego się do Kasi profesora jest odrażająca. Polskie komedie jedna po drugiej dosięgają dna!!!!
  Kasia
  1 rok

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat