Wielki Liberace Opinie o filmie

Wielki Liberace

Opinie (4)

 • (1)

  Dlaczego nikt nie ma odwagi wypowiedzieć się na temat tego filmu.? A film jest naprawdę dobry, świetnie aktorsko zagrany.... chociaż temat dość " kontrowersyjny ' - ale przecież tego rodzaju historie się zdarzają !

  • 3 0

  • zgadzam się

   Ja już film widziałem daaawno temu, ale muszę przyznać, że jest mistrzowski. Gra aktorska Douglasa i Damona bardzo dobra :) w połączeniu z muzyką, ciekawymi ujęciami, niewiarygodną dośc historią wychodzi coś na co warto iść do kina. Mnie niesamowicie wkręcił Douglas...wystarczy obejżeć kilka autentycznych filmików na youtube na których występuje Liberace, żeby się przekonać, że odtworzył postać w 100%:)

   • 1 0

 • Władzio Liberace

  Fenomenalny film, robi wrażenia na każdym. Wspaniała gra aktorów, cudowna muzyka, światła, scenografia, kostiumy... a w sumie to dokument, pokazujący życie bajecznie bogatego, utalentowanego pianisty, celebryty polskiego pochodzenia Władzia (Valentina) Liberace. Od wielu lat jestem miłośniczką talentu Liberace. Jak tylko powstała moje strona na FB,

  Fenomenalny film, robi wrażenia na każdym. Wspaniała gra aktorów, cudowna muzyka, światła, scenografia, kostiumy... a w sumie to dokument, pokazujący życie bajecznie bogatego, utalentowanego pianisty, celebryty polskiego pochodzenia Władzia (Valentina) Liberace. Od wielu lat jestem miłośniczką talentu Liberace. Jak tylko powstała moje strona na FB, udostępniłam wszystkie jego filmy z kolejnymi utworami. Grał przepięknie utwory Brahmsa, Gershwina, Chopina, Straussa, Liszta, Czajkowskiego i muzykę rozrywkową, genialnie zaaranżowaną. Ten Książę fortepianu, bawił się klawiaturą i swoją perlistą techniką. Był niezwykle muzykalny. Grał, śpiewał, czarował publiczność swoim ujmującym uśmiechem. Dziś już nie ma tej klasy artystów. Odeszli, wraz z minioną epoką.

  • 0 0

 • pozostawiła bym ten film bez komętarza

  gdyby nie te wasze opinie, co z tego gdy ktoś jest utalentowany i bogaty jeśli jest wewnętrznym popaprańcem, i reprezentuje sobą tylko cześć społeczności która nie maa przyszłości, co udowodnione jest przez historie, ale ogólnie to smutne że ludzie afiszują się gdzie popadnie z swoją seksualnością, znaczy że są niedowartościowani i niskich lotów, a

  gdyby nie te wasze opinie, co z tego gdy ktoś jest utalentowany i bogaty jeśli jest wewnętrznym popaprańcem, i reprezentuje sobą tylko cześć społeczności która nie maa przyszłości, co udowodnione jest przez historie, ale ogólnie to smutne że ludzie afiszują się gdzie popadnie z swoją seksualnością, znaczy że są niedowartościowani i niskich lotów, a tak to co do gry aktorów to postarali się, teraz to dziwnie będzie mi się oglądało filmy z nimi jako mężczyznami w rolach głównych, mam nadzieje tylko że społeczeństwo nie będzie na tyle zacofane żeby znów ludziom syf wciskać, ludzie to już było !!!!

  • 0 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.