Czarny Mercedes Opinie o filmie

Czarny Mercedes

Opinie (21) 1 zablokowana

 • moja opinia film bdb (1)
  Akcja wartka, zero dłużyzn, wciągający, scenografia jaką lubię, obsada aktorska wyśmienita. Według mnie nie sie do czego przyczepić. Wszystko co powinno być w kryminale, do tego aura wojenna... ja takie kino uwielbiam. Polecam tym co chcą sie rozerwać, bez nadęcia, hałasu i wszechobecnego chamstwa i przeklinania.
  Mika
  10 miesięcy
  • Racja, "Czarny mercedes" to świetny, wysmakowany film wyróżniający się pozytywnie na tle mielizny współczesnego kina pełnego wulgarności, chamstwa i prostactwa.
   10 miesięcy
 • dobrze spożytkowany czas w kinie (1)
  Klimatyczny i pełen napięcia kryminał z tłem historycznym. Zagada, którą widz stara się rozszyfrować przez całe dwie godziny seansu. Mocne i... prawdopodobne. Warto
  Zinx
  10 miesięcy
 • Gniot kompletny (1)
  Strata czasu i pieniędzy. Film wulgarny, prostacki i seksistowski. Nie znalazłam nic dobrego w tym filmie. Widziałam wcześniejsze filmy Majewskiego i jestem bardzo rozczarowana
  Ingriana
  10 miesięcy
 • SUPER film
  Lubisz kryminał to należy wybrać się na ten film !!!
  10 miesięcy
 • Szczegóły!
  W pierwszych scenach filmu widzimy: 1. Aluminiowe współczesne drzwi wejściowe dworca kolejowego (nie ma u nas pięknie rewitalizowanych stacji PKP?) 2. Na peronie dworca przez moment miga współczesny obiekt z elewacją z polerowanego czarnego granitu. 3. Sala wykładowa, Żmijewski siedzi na tle tablicy szkolnej z dolnym elementem z profilu z aluminium ekstrudowanego. W tym momencie, a to była chyba piąta minuta, zakończyłem obdukcję tego filmu.
  Piotr Komin
  3 miesiące
2

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat