Polowanie Opinie o filmie

Polowanie

Opinie (17) 1 zablokowana

 • Świetny duński film

  Właśnie takich filmów i takich emocji szukam w kinie. Też mnie wbiło w fotel, genialny film, polecam.

  • 5 1

 • Wielkie nadzieje, wielkie rozczarowanie (2)

  Pierwszą połowę filmu mogą łyknąć chyba właśnie Skandynawowie. Druga połowa jakoś się broni. Naiwny obraz: dyrektorka (prawdopodobnie) wysuwa zarzuty przeciwko swojemu pracownikowi o molestowanie dziecka. Gdy ten zbiera się po kilku dniach w sobie i idzie z nią porozmawiać, szanowna pani ucieka i krzyczy żeby się do niej nie zbliżał. Wcześniej pani poprosiła o zbadanie sprawy jakiegoś "znawcę"

  Pierwszą połowę filmu mogą łyknąć chyba właśnie Skandynawowie. Druga połowa jakoś się broni. Naiwny obraz: dyrektorka (prawdopodobnie) wysuwa zarzuty przeciwko swojemu pracownikowi o molestowanie dziecka. Gdy ten zbiera się po kilku dniach w sobie i idzie z nią porozmawiać, szanowna pani ucieka i krzyczy żeby się do niej nie zbliżał. Wcześniej pani poprosiła o zbadanie sprawy jakiegoś "znawcę" ludzkiej psychiki, który ciągle dziecku sugerował odpowiedzi, a kiedy dziewczynka przyznawała, że kłamała, to już nie dopuszczał takiego rozwiązania sprawy. Absurdy, absurdy, absurdy

  • 2 2

  • Tak to może

   wyglądać. Świat I ludzie nie są idealni. Dyrektorka i psycholog popełnili błąd. Jego skutki odczuł boleśnie główny bohater. Każdy się może pomylić, nawet specjalista.

   • 1 0

  • Odp. Jasmine

   Wcale, ale to wcale NIE absurdy. Nie wiem czy brak Twojej wyobrazni powoduje zarzut absurdalnosci czy moze jakies wewnetrzne wyparcie. Praktykujacym psychologiem (formalnym) jestes?:) Mieszkam w Skandynawi (SE) bardzo dlugo. Wystarczy regularnie sluchac tu radia, ogladac programy w panstwowej SVT czy mowiac krotko interesowac sie zyciem w spolecznosci, by co jakis czas przezywac szok. Nie, nie

   Wcale, ale to wcale NIE absurdy. Nie wiem czy brak Twojej wyobrazni powoduje zarzut absurdalnosci czy moze jakies wewnetrzne wyparcie. Praktykujacym psychologiem (formalnym) jestes?:) Mieszkam w Skandynawi (SE) bardzo dlugo. Wystarczy regularnie sluchac tu radia, ogladac programy w panstwowej SVT czy mowiac krotko interesowac sie zyciem w spolecznosci, by co jakis czas przezywac szok. Nie, nie tylko jako emigrant. Glosne, rowniez poza SE sprawy niszczenia ludzi przy AKTYWNTYM udziale nawiedzonych psychologow i psychiatrow potrafia powalic niejednego wierzacego w kompetencje tzw. bieglych lekarzy czy psychologow. polecam szczegolnie historie zniszczenia dwoch ludzi (o ironio m.in. lekarza) na podstawie zeznan ...3 (TRZY) latki. Zeznan o zdarzeniach, gdy mala (corka, corka upodlonego nieslusznie czlowieka) miala, uwaga!: poltora roku! Inna bardzo glosna sprawa o wykluczeniu ojca po nieslusznych zarzutach wytyczonych przez chora psychicznie maloletnia corke. Sam proces wykluczenia, czytaj: dzialania nauczycieli, sasiadow, rodziny, lekarzy wypisz wymaluj jak w Polowaniu. Jestem przekonany, ze rezyser inspirowal sie podanymi (miedzy innymi) przeze mnie przypadkami absurdalnych (to i tylko to jest wlasnie absurdem) saszczucie niewinnych ludzi.

   • 2 0

 • bardzo dobry film

  Trochę ostatnio zyskał na aktualnosci...

  • 0 0

2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.