stat

Zaginęła 20-letnia mieszkanka Chyloni

20 lutego 2017, 10:00
Rafał Borowski

Gdyńscy policjanci poszukują 20-letniej Marty Rutki. Dziewczyna wyszła z domu wieczorem 10 lutego i do tej pory nie dała znaku życia. Stróże prawa publikują zdjęcie 20-latki i proszą o pomoc w poszukiwaniach.Aktualizacja: Poszukiwania kobiety zakończono, po tym jak 27 lutego odnaleziono jej ciało w lesie, nieopodal jej rodzinnej miejscowości na Pomorzu.
Komisariat Policji w Gdyni Chyloni prowadzi poszukiwania zaginionej 20-letniej Marty Rutki, mieszkanki Gdyni. Dziewczyna wyszła z miejsca zamieszkania 10 lutego 2017 roku ok. godz. 20. i do tej pory nie powróciła. Nie nawiązała również żadnego kontaktu z rodziną.

- Poszukiwana kobieta ma 20 lat, wzrost ok. 165 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne - brązowe, kolczyk w lewym łuku brwiowym. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemną, najprawdopodobniej czarną kurtkę, buty ciemne typu traperki, czapkę czarną z naszytym wzorem serduszka, plecak koloru czarnego - mówi podkom. Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Stróże prawa proszą wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu 20-latki o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji. Najlepiej zgłaszać się bezpośrednio do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni pod numer 58 66 21 355 lub pod numer alarmowy 997.