Bar Familijny KOS. Domowy smak śniadań i obiadów w centrum Gdańska

19 kwietnia 2018 (artykuł sprzed 4 lat)

Bar Familijny KOS to nowe, wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska, ale też świetna lokalizacja przy ul. Tkackiej 21-26 zobacz na mapie Gdańska. Wyróżnia go nie tylko indywidualne podejście do małych gości, ale także świetna lokalizacja, niskie ceny oraz pyszne jedzenie. A wszystko to od rana do nocy.Gdańsk to bardzo urokliwe miasto, które zachwyca nie tylko turystów, ale też mieszkańców. W jego centrum, oprócz zabytków znajdziemy dużo restauracji, specjalizujących się głównie w daniach obiadowych. Od dawna brakowało tu lokalu, w którym będziemy mogli spokojnie delektować się pysznym śniadaniem.

Nowo powstały Bar Familijny KOS to właśnie takie miejsce. Znajdziemy tu smaczne, a przede wszystkim szybko podane, śniadanie i lunch. Jak wiadomo, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, dlatego Bar Familijny KOS otwarty jest już od godz. 8:00, także w niedzielne poranki. Goście lokalu będą mogli też samodzielnie wybrać i nałożyć sobie swoje ulubione dania. To świetne miejsce zarówno dla studentów, jak i osób pracujących w centrum Gdańska, które szukają dobrego, niedrogiego lunchu o wczesnej porze.

Bar Familijny KOS specjalizuje się w polskich, domowych daniach. W menu porannym znajdziemy podaną w swojskim stylu jajecznicę, różnego rodzaju omlety i naleśniki (nie tylko na słodko), a nawet kaszanki i kiełbaski. W porze obiadowej możemy wybierać wśród mięsnych i rybnych dań oraz aromatycznych zup, a na deser czekają na nas pyszne, świeże ciasta. Wybór jest tak duży, że każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Bar Familijny KOS jest też przyjazny najmłodszym gościom. W nowo powstałym lokalu znalazła się specjalna sala zabaw z monitoringiem. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zjeść posiłek, mając na oku swoje pociechy.

Rodzinne śniadanie i spacer uliczkami Gdańska to przepis na idealny, wiosenny poranek. Warto z niego skorzystać i odwiedzić Bar Familijny KOS.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (34) 10 zablokowanych

 • Zamówię sobie kaszankę na słodko

  • 7 5

 • Szkoda, że nie jest otwarty od 7... (1)

  Chętnie jadałabym śniadania na mieście...ale pracuję od 8. Choć 8 to i tak wcześnie, to dalej niewiele jest miejsc gdzie niekorpoczłowiek może zjeść śniadanie na mieście.

  • 13 2

  • bar jest czynny od 6:30

   • 0 0

 • (1)

  W nowo powstałym lokalu znalazła się specjalna sala zabaw z monitoringiem. Dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zjeść posiłek, mając na oku swoje pociechy.

  a przez kamerkę obserwować walki dzieci na łopatki i grzechotki i przy tym jeść kaszankę

  • 6 9

  • Za kratę piwa robisz salto

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.