Bufety niedzielne w restauracji Verres en Vers

15 stycznia 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Podczas bufetów niedzielnych możemy świętować zbliżające się okazje: urodziny, Dzień Babci i Dzień Dziadka, walentynki czy Dzień Kobiet. Więcej zdjęć (11)

Podczas bufetów niedzielnych możemy świętować zbliżające się okazje: urodziny, Dzień Babci i Dzień Dziadka, walentynki czy Dzień Kobiet.

mat.pras. restauracji Verres en Vers

Podczas bufetów niedzielnych możemy świętować zbliżające się okazje: urodziny, Dzień Babci i Dzień Dziadka, walentynki czy Dzień Kobiet.

mat.pras. restauracji Verres en Vers

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Na co dzień nie mamy go wystarczająco dużo na rozmowy z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego, gdy przychodzi weekend, a zwłaszcza niedziela, chcemy jak najwięcej czasu spędzić razem. Z tego powodu powstały bufety rodzinne odbywające się w każdą niedzielę w restauracji Verres en Vers w Gdańsku, gdzie pyszne dania przygotuje za nas szef kuchni.Niewielu z nas ma ochotę spędzać czas wolny w kuchni przygotowując smaczny i zróżnicowany posiłek. Tym bardziej, jeśli przyjeżdżają do nas goście i skala przygotowań zdecydowanie rośnie. W Trójmieście trwają ferie zimowe, a to dobry czas zarówno na odwiedzanie, jak i przyjmowanie gości z innych rejonów Polski, dla których pobyt zimą na wybrzeżu może być równie ciekawy co latem.

Dla wszystkich osób odwiedzających Gdańsk, najważniejszym punktem do zobaczenia jest Stare Miasto z fontanną Neptuna i Długim Targiem na czele. To także miejsce, w które chętnie wracają sami mieszkańcy. Wybieramy się tam głównie w weekendy, żeby się zrelaksować i pobyć z bliskimi. Długi spacer Starym Miastem warto zwieńczyć pysznym obiadem, oczywiście z deserem. Dobrym wyborem będzie Bufet rodzinny serwowany co niedzielę w restauracji Verres en Vers. Restauracja znajduje się na Długim Targu w Hotelu Radisson Blu, dzięki czemu jest do niej po drodze. Co tydzień serwowane są inne dania w formie bufetu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje również dań przygotowanych z myślą o najmłodszych. W restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci, a w wybrane niedziele organizowane są zajęcia z animatorką. Menu na najbliższą niedzielę znajdziemy na stronie restauracji.

Przygotowanie niedzielnego posiłku dla kilku, czy nawet kilkunastu osób, przede wszystkim, zajmuje mnóstwo czasu. Może więc warto odpocząć i zabrać bliskich na smaczny, zróżnicowany i dopracowany posiłek, z którego każdy będzie zadowolony. To również ciekawa propozycja na zorganizowanie zbliżających się świąt w styczniu: Dnia Babci (21 stycznia) i Dnia Dziadka (22 stycznia). Zabierzmy swoich rodziców, babcie i dziadków na wspólny posiłek w odpowiedniej oprawie - podczas bufetów rodzinnych wykonywana jest muzyka na żywo. Zaplanujmy już dziś spotkanie w większym lub mniejszym gronie.

Organizatorzy bufetów niedzielnych, oprócz najwyższej jakości dań, zadbali także o przystępną cenę. Za osobę dorosłą zapłacimy 79 zł, dzieci do trzech lat korzystają z bufetu bezpłatnie, starsze (4-12 lat) za połowę ceny, a seniorzy powyżej 60. roku życia otrzymują 20% rabatu.

- Zauważyliśmy, że w Gdańsku nadal brakuje propozycji dla osób planujących spotkania rodzinne i okolicznościowe. Zarówno lokalizacja restauracji (Długi Targ), jej klasyczny wystrój, jak i układ sprzyjający ustawieniu wieloosobowych stołów z jednoczesnym zapewnieniem prywatności, sprzyjają organizacji tego typu uroczystości. Bufety niedzielne z muzyką na żywo to okazja do zaproszenia rodziny i przyjaciół do wspólnego świętowania najprzeróżniejszych okazji (od imienin i urodzin począwszy, po chrzciny, komunie, a nawet zaręczyny) lub po prostu bez okazji. Większość naszych gości planuje takie spotkania z kilkutygodniowym wyprzedzeniem rezerwując wspólny stolik. Są też tacy, którzy zaglądają tu przypadkiem i zostają na dłużej zachęceni wyborem i prezentacją dostępnych na bufecie potraw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - opowiada Jolanta Bonter-Żmidzińska, dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży.
Dodatkowo, do 29 marca 2020, obowiązuje specjalna promocja dotycząca rezerwacji grupowych. Każdy kto korzystając z oferty bufetów niedzielnych, zorganizuje w tym czasie spotkanie dla minimum 15 osób dorosłych, otrzyma voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracji Verres en Vers lub w barze Hotelu Radisson Blu w Gdańsku do końca 2020 roku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł