Morskie zakończenie lata w Olivii Star

28 sierpnia 2020

Szanty z widokiem na morze wysoko w chmurach? Ależ oczywiście! Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia Olivia Star zaprasza na morskie zakończenie wakacji na 32. piętrze widokowym, skąd rozpościera się widok na całą linię brzegową Zatoki Gdańskiej, a gości urzeka ruch żaglowców i innych jednostek pływających po wodach Morza Bałtyckiego.Tego dnia wnętrze Olivii Star wypełnią nie tylko pieśni wilków morskich, ale i morskie dekoracje, a w menu restauracji, przygotowanym specjalnie na ten dzień znajdą się wyśmienite dania, pełne skarbów jezior i mórz.

Olivia Star już od jakiegoś czasu przyzwyczaja swoich gości, że imprezy i wydarzenia u nich przygotowywane stoją dosłownie i w przenośni na najwyższym poziomie. Obchodzone niedawno pierwsze urodziny tarasu utrzymane były w kubańskim klimacie i wypełniły je grane na żywo kubańskie rytmy w wykonaniu Reya Ceballo i zespołu Tradicuba oraz egzotyczne koktajle i potrawy. Piętro wypełniły pozytywne emocje, a słoneczna, karaibska energia porwała gości do tańca.

Nie inaczej będzie tym razem, jednak impreza będzie miała o wiele więcej regionalnych akcentów. Koniec wakacji to ostatni moment na letnie, nadmorskie przyjemności i wieczorne szaleństwa.

Morskie specjały z widokiem na Zatokę Gdańską29 sierpnia goście tarasu będą mieli okazję do rozsmakowania się w morskich specjałach i odprężenia w letniej, pozytywnej atmosferze ostatnich dni sezonu letniego. Przygotowane całodzienne atrakcje zapewnią doskonałą zabawę w klimacie prawdziwie morskich dźwięków i smaków.

W przygotowanej specjalnie na ten dzień karcie dań królować będą regionalne potrawy oparte na darach z morza i jezior, opracowane przez szefów kuchni Olivii Star w oparciu o typowo lokalne receptury.

Towarzyszyć im będzie kolejna odsłona Letniego Festiwalu Koktajli, tym razem opartych na rumie i innych alkoholach, doskonale wpisujących się w morską fiestę.

Morski klimat odczuć będzie można również we wnętrzach kondygnacji widokowej. Piętro ozdobią morskie akcenty, a przygotowywane przez Galerię Kwiatów Ajlawi, nowe instaspoty pozwolą wszystkim gościom zachować wyjątkową fotograficzną pamiątkę z zakończenia wakacji.

Szantowe granie na 32. piętrzeNa wieczór organizatorzy przygotowali natomiast wyjątkową muzykę. Wieczór wypełnią grane na żywo ulubione przez wilków morskich szanty grane przez zespół szantowy Formacja, który przygotował repertuar mocno rytmicznych utworów, jak i bardziej nostalgicznych pieśni ludzi morza.

Atrakcje czekać będą na gości od otwarcia o godz. 11 przed południem, aż do godz. 23 wieczorem.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł