Restauracja "Pasjami" - smacznie i rodzinnie w sercu Sopotu

17 lipca 2020

Klasyka połączona z elegancją, dogodna lokalizacja, świetna kuchnia i rodzinna atmosfera to cechy każdej uznanej restauracji. Takim miejscem w Trójmieście jest restauracja "Pasjami" w hotelu Rezydent, która już na stałe wpisała się na kulinarną mapę Sopotu.Restauracja "Pasjami..." to miejsce, które mieszkańcom Sopotu jest doskonale znane. Klasyczny budynek Hotelu Rezydent, w którym mieści się restauracja, jest już stałą wizytówką miasta, a dla wielu miejscem biznesowych i rodzinnych spotkań, na co niewątpliwie wpływa dogodna lokalizacja w niedalekiej odległości od dworca i głównej arterii miasta - ul. Monte Cassino.

- Od wielu lat w naszej restauracji organizujemy Bufety Niedzielne, które świetnie sprawdziły się jako formuła świętowania rodzinnych uroczystości - urodzin, chrzcin czy przyjęć komunijnych - mówi Krzysztof Rybacki, kierownik restauracji. - Już od 19 lipca ta oferta będzie ponownie dostępna dla naszych gości. Ze względów bezpieczeństwa w nieco zmienionej formie obsługi bufetu, ale w tym samym, znanym już i lubianym asortymencie dań i napojów.


Jedną z dodatkowych propozycji jest Menu degustacyjne, w którym do skosztowania jest pięć dań: przystawka, zupa, danie główne mięsne i rybne oraz deser. Cena zestawu to 130 zł za osobę.

- To świetna formuła zarówno na rodzinną czy biznesową kolację, ale również na upominek w formie voucheru. Ciekawe oferty dostępne są również na letnim tarasie restauracji: sezonowe specjały, takie jak truskawki na gorąco z miętą i lodami waniliowymi, mule duszone w śmietanie czy też specjalna promocja dwudaniowego lunchu w godz. 13-16 - dodaje Krzysztof Rybacki.
"Pasjami..." to również doskonałe miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, zwłaszcza wesel.

- Organizujemy przyjęcia weselne do 80 osób, a dla par preferujących bardziej kameralną formułę przygotowaliśmy propozycję obiadu weselnego. Niewątpliwie ogromną zaletą restauracji jest jej unikalna aranżacja wnętrza, która niejako odciąża Parę Młodą z konieczności zapewnienia dodatkowych dekoracji. Ponadto tuż obok hotelu znajduje się kościół Św. Jerzego, co pozwala nowożeńcom optymalnie połączyć czas ceremonii i przyjęcia dla gości - dodaje Monika Witkowska, koordynator wesel i bankietów. - Wisienką na torcie jest Apartament Sopocki, w którym nocleg młode pary otrzymują w prezencie od hotelu. Sesje zdjęciowe z tego miejsca są wyjątkowo urocze. Oczywiście, w obecnej sytuacji epidemiologicznej, zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, zgodnie wymogami certyfikacji All Safe nadawanej przez Bureau Veritas.
Restauracja "Pasjami..."
Sopot, pl. Konstytucji 3 Maja 3Mapka
tel. 58 55 55 904
e-mail: HB711-FB@accor.com.
Oferta weselna i restauracyjna: weselewsopocie.pl oraz restauracjapasjami.pl


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii