Pochwalcie się swoim jajkiem i koszykiem

10 kwietnia 2020, 12:00
Alicja Olkowska
Najnowszy artukuł na ten temat

Wielkanoc online. Psycholog: musimy korzystać z dobrych stron internetu

Tegoroczna Wielkanoc będzie inna niż dotychczas, ale to nie znaczy, że musi być pozbawiona tego, co lubimy: poczucia wspólnoty, krzątaniny w kuchni, świątecznego jedzenia i kolorowych pisanek. Skoro spędzamy ją w domu, podzielmy się przygotowaniami. Pochwalcie się w naszym Raporcie zdjęciami koszyczków, dekoracji, pięknych ciast i smakowitych potraw, które trafią na wasz stół. Bądźmy w tym czasie razem, choćby wirtualnie.Święta w domu - podziel się zdjęciami w Raporcie Trojmiasto.pl

Koronawirus i związane z nim obostrzenia zmieniły nasze życie i przyzwyczajenia. W tym roku Wielkanoc spędzimy w domu, rezygnując ze święcenia koszyczka, wizyt u bliskich, wyjazdów do innych miast i spacerów po obfitym śniadaniu. To będą kameralne i spokojne święta, ale wciąż wyjątkowe i warte zapamiętania.

W ostatnich dniach czytelnicy coraz chętniej dzielą się z redakcją portalu informacjami z przygotowań do Wielkanocy. Z myślą o nich stworzyliśmy tematyczną zakładkę w Raporcie "Święta w domu".

Pokaż, jak pieczesz i ozdabiasz mazurka. Czy wielkanocna baba wyrosła tak jak zawsze? Podziel się z czytelnikami zdjęciami koszyczka, kolorowych pisanek, pięknie przystrojonego stołu, kwiatów i stroików. Niech to będzie nasz wspólny trójmiejski album pełen wspomnień.