Igor Michalski: myślimy o repertuarze kilka lat do przodu

9 października 2016 (artykuł sprzed 5 lat)
Łukasz Rudziński
Duża Scena po dwóch sezonach z literaturą obcą znów doczeka się polskich tekstów. W 2017 roku zobaczymy premierę "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego, a w 2018 roku "Krakowiaków i górali" Wojciecha Bogusławskiego. Więcej zdjęć (2)

Duża Scena po dwóch sezonach z literaturą obcą znów doczeka się polskich tekstów. W 2017 roku zobaczymy premierę "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego, a w 2018 roku "Krakowiaków i górali" Wojciecha Bogusławskiego.

fot. Edyta Steć / trojmiasto.pl

Duża Scena po dwóch sezonach z literaturą obcą znów doczeka się polskich tekstów. W 2017 roku zobaczymy premierę "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego, a w 2018 roku "Krakowiaków i górali" Wojciecha Bogusławskiego.

fot. Edyta Steć / trojmiasto.pl

Musimy trochę złapać oddechu i pograć to, co już wyprodukowaliśmy, bo wiele spektakli w naszym repertuarze jest jeszcze "niewygranych". Do 2019 roku mamy licencję na "Notre Dame de Paris". Zastanawiamy się, co dalej, bo nie ulega wątpliwości, że tak głośny tytuł jest najlepszą lokomotywą dla całego teatru. Po cichu liczymy, że "Wiedźmin" przygotowywany na otwarcie przyszłego sezonu, osiągnie porównywalny sukces - mówi Igor Michalski, dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni.Łukasz Rudziński: Z przytupem rozpoczęliście sezon spektaklem "Notre Dame de Paris". Współpraca z francuskojęzyczną ekipą pewnie nie była zbyt łatwa?

Igor Michalski: Profesjonalizm naszych francuskich partnerów od początku utwierdzał nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Każdy mógł wcześniej zobaczyć, jaką formę i estetykę teatru wybieramy, bo przecież materiały z różnych realizacji "Notre Dame de Paris" bez trudu znaleźć można w Internecie. To musical gatunkowy. Nie kupowaliśmy kota w worku. To świetnie napisana muzyka, z historią na bazie prozy Wiktora Hugo, doskonała choreografia i scenografia oraz 52 piosenki. Zależało mi, aby ten początek mojej pracy w Teatrze Muzycznym zaznaczył się tym, co deklarowałem. Chciałem dotrzymać słowa. Cieszę się, że zrobiliśmy "Ghost" i "Piotrusia Pana". Sprawdza się również drugi nurt przedstawień, który podjąłem oczywiście z pewnym ryzykiem. Spektakl "Kumernis, czyli o tym jak świętej panience broda rosła" spotkał się z duży uznaniem recenzentów teatru dramatycznego. Sukcesem jest też nasze "Avenue Q". Oczywiście takie spektakle w dalszym ciągu będziemy przygotowywać.

Jesienią jednak nowymi spektaklami widzów nie rozpieszczacie. Muszą czekać do Koncertu Sylwestrowego, który tradycyjnie już przeobraża się w produkcję karnawałową.

Swój "duży" repertuar obudowujemy małymi wydarzeniami. W naszym repertuarze do końca sezonu znalazły się dwie premiery.
Teraz musimy trochę złapać oddechu i pograć to, co już wyprodukowaliśmy, bo wiele spektakli w naszym repertuarze jest jeszcze "niewygranych". Do 2019 roku mamy licencję na "Notre Dame de Paris" (przez pierwsze półtora roku musimy zagrać 85 razy, a w kolejnych dwóch latach po 40 razy). Zastanawiamy się co dalej, bo nie ulega wątpliwości, że tak głośny tytuł jest najlepszą lokomotywą dla całego teatru. Po cichu liczymy, że "Wiedźmin" przygotowywany na otwarcie przyszłego sezonu, osiągnie porównywalny sukces. Już we wrześniu gotowy był scenariusz spektaklu, w styczniu przeprowadzimy ogólnopolski casting do roli Wiedźmina, a w lutym ruszą próby. Jednak już teraz Rafał Dziwisz pracuje nad piosenkami, a Damian Styrna nad scenografią. Z kolei Piotr Dziubek myśli o muzyce. Wszyscy wiemy, że ta produkcja musi zachwycać muzyką i obrazem, bo siłą literatury Sapkowskiego jest jej baśniowość. Premiera 15 września. Po "Wiedźminie" znów na produkcję na Dużej Scenie poczekamy rok, dając pole naszym spektaklom.


Jednak przygotujecie spektakle na pozostałe sceny. Jakie?

Swój "duży" repertuar obudowujemy małymi wydarzeniami. W naszym repertuarze do końca sezonu znalazły się dwie premiery. Zespół mówił mi, że dużą frajdę sprawiał mu mój debiut reżyserski w Muzycznym - "Sceny miłosne dla dorosłych" na podstawie tekstu Zbigniewa Książka. Z różnych przyczyn tytuł z 2003 roku przejdzie nieco zmian. Jego premierę zaplanowaliśmy 31 marca na Scenie Kameralnej. Z kolei w kwietniu uzupełnimy nasz repertuar dla dzieci. Będzie to "Brzechwa dla dzieci" w reżyserii Bernarda Szyca. Ta premiera czeka nas 22 kwietnia. Z kolei jesienią, już w sezonie 2017/2018, Rudolf Zioło wyreżyseruje "Tlen" Iwana Wyrypajewa. Rok 2017, podobnie jak 2016, zakończymy Koncertem Sylwestrowym.

Igor Michalski planuje pięć nowych spektakli w 2017 roku. Jeden z nich będzie odświeżoną wersją jego debiutu reżyserskiego w Teatrze Muzycznym z 2003 roku. Więcej zdjęć (2)

Igor Michalski planuje pięć nowych spektakli w 2017 roku. Jeden z nich będzie odświeżoną wersją jego debiutu reżyserskiego w Teatrze Muzycznym z 2003 roku.

fot. Agnieszka Potocka / trojmiasto.pl

Igor Michalski planuje pięć nowych spektakli w 2017 roku. Jeden z nich będzie odświeżoną wersją jego debiutu reżyserskiego w Teatrze Muzycznym z 2003 roku.

fot. Agnieszka Potocka / trojmiasto.pl

Z kolei rok 2018 będzie dla was szczególny, bo to 60. rocznica istnienia Teatru Muzycznego.

To rocznica zarówno naszego teatru, jak i 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Już dwa lata temu umówiłem się z Michałem Zadarą na realizację na Dużej Scenie "Krakowiaków i górali" Wojciecha Bogusławskiego. Wydaje mi się, że to godny tytuł na taką okazję. Wygląda więc na to, że po kilku produkcjach poświęconych literaturze obcej ("Ghost", "Piotruś Pan", "Notre Dame de Paris") wkraczamy znów na polski grunt. Czekają nas "Wiedźmin" Wojtka Kościelniaka i "Krakowiacy i górale" w interpretacji Michała Zadary. Wiosną 2018 roku Agata Duda-Gracz ma zarezerwowany termin na nowe przedstawienie na naszej Nowej Scenie. Trudno dziś wyrokować, co to będzie, bo reżyserka sama pisze teksty swoich sztuk. Jednak po "Kumernis..." czekamy na nią z wielką niecierpliwością. Warto wspomnieć, że z "Kumernis..." pojedziemy w tym sezonie na Festiwal Interpretacje do Katowic, na "Boską komedię" do Krakowa i Festiwal Scenografii i Kostiumów Leszka Mądzika do Lublina.

Rok 2019 będzie z kolei ostatnim, kiedy mamy licencję na "Notre Dame...". Czeka na swoją kolej na Dużej Scenie Magdalena Miklasz, reżyserka "Avenue Q". Rozmawiamy nad różnymi tytułami - może będzie to "Charlie i Fabryka Czekolady", może "Hairspray". Na razie nic nie jest przesądzone, bo nie mamy praw do tych tytułów.

Wygląda więc na to, że po kilku produkcjach poświęconych literaturze obcej ("Ghost", "Piotruś Pan", "Notre Dame de Paris") wkraczamy znów na polski grunt. Czekają nas "Wiedźmin" Wojtka Kościelniaka i "Krakowiacy i górale" w interpretacji Michała Zadary.
Wielu widzów ciągle z sentymentem wspomina Festiwal Teatrów Muzycznych. Nie ma szans na wskrzeszenie tej imprezy?

Powodów, dla których nie podejmujemy się organizacji tej imprezy, jest kilka. Raz, że to się nam finansowo po prostu nie opłaca, a dwa, że techniczne wymagania wielu spektakli są tak duże, że po prostu nie moglibyśmy zaprosić tych przedstawień, na których najbardziej by nam zależało. Nie moglibyśmy ściągnąć z Teatru Muzycznego Roma ich "Mamma Mia", bo w Romie jest ogromny ekran ledowy, nie do ruszenia z teatru. My mamy przenośne mniejsze ekrany, ale do scenografii musicalu konieczny jest właśnie taki, jak u nich. Chętnie pokazałbym również gdyńskiej publiczności "Mistrza i Małgorzatę" z wrocławskiego Capitolu - wykorzystano tam z kolei całą maszynerię nowego Teatru Muzycznego Capitol, w tym system zapadni, o którym moglibyśmy tylko pomarzyć. Cała scenografia wyjeżdża tam z dołu na wysokość sceny. To spektakle nie do przeniesienia. Zostałyby nam tylko mniejsze produkcje...

Będziecie rejestrować muzykę do nowych produkcji?

Tak. Będziemy przygotowywać płyty z wersją audio "Notre Dame de Paris" i "Piotrusia Pana". Jest to właściwie już tylko kwestia czasu i pieniędzy. W przyszłym roku przystąpimy do realizacji. Autor muzyki Riccardo Cocciante już zapowiedział, że na rejestrację całości na pewno się nie zgodzi. To on dokona wyboru śpiewającej obsady i utworów, które znajdą się na płycie. "Piotrusia Pana" na pewno nagramy w całości. Telewizja Polska wyraziła również zainteresowanie nagraniem "Złego" według Leopolda Tyrmanda w reż. Wojciecha Kościelniaka. Prowadzone są rozmowy na ten temat. Jeśli zapadną ostateczne decyzje, chętnie wznowimy ten tytuł, choć póki co nie znajduje się ono w naszym repertuarze do końca sezonu.

W wakacje zagracie "Notre Dame de Paris". Dlaczego?

To ukłon w stronę turystów spędzających czas w Trójmieście. Postanowiliśmy zrobić tydzień z "Notre Dame de Paris" - zagramy dziewięć razy od 29 lipca do 6 sierpnia. Jesteśmy ciekawi, czy pomysł się sprawdzi. Już na ten rok mieliśmy w planach 11,5 mln przychodów, czyli równowartość dotacji z Urzędu Marszałkowskiego i gminy Gdynia. Jeśli nasze pomysły wypalą, za rok będzie jeszcze lepiej.

Plany artystyczne Teatru Muzycznego w Gdyni:

31 grudnia 2016 - Koncert Sylwestrowy, reż. Bernard Szyc, Duża Scena;

31 marca 2017 - "Sceny miłosne dla dorosłych" Zbigniewa Książka, reż. Igor Michalski, Scena Kameralna;

22 kwietnia 2017 - "Brzechwa dla dzieci" Jana Brzechwy, reż. Bernard Szyc, Scena Kameralna;

15 września 2017 - "Wiedźmin" Andrzeja Sapkowskiego, reż. Wojciech Kościelniak, Duża Scena;

jesień 2017 - "Tlen" Iwana Wyrypajewa, reż. Rudolf Zioło;

31 grudnia 2017 - Koncert Sylwestrowy, Duża Scena;

wiosna 2018 - autorski spektakl Agaty Dudy-Gracz, Nowa Scena;

wrzesień 2018 - "Krakowiacy i górale" Wojciecha Bogusławskiego, reż. Michał Zadara, Duża Scena;

wrzesień 2019 - spektakl w reżyserii Magdaleny Miklasz (być może "Charlie i Fabryka Czekolady" lub "Hairspray"), Duża Scena.
Który tytuł interesuje cię najbardziej?
50%

"Wiedźmin" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka

16%

"Krakowiacy i górale" w reżyserii Michała Zadary

6%

kolejny autorski spektakl Agaty Dudy-Gracz

28%

"Charlie i Fabryka Czekolady" lub "Hairspray" w reżyserii Magdaleny Miklasz

zakończona

łącznie głosów: 200

Opinie (36)

 • Wiedźmin to wyzwanie, ale czy Kościelniak zrobił kiedyś słaby spektakl? (4)

  to jeden z najlepszych współczesnych rezyserów polskich, jeśli nie najlepszy. Mamy szczęście, ze pracuje w 3mieście.

  • 23 1

  • No ale po co Wiedźmin? Naprawdę w literaturze nie ma nic lepszego?

   • 2 3

  • Bardzo często robił średnie spektakle

   Trudno krytykować np. Chłopów bo miały premierę na jubileusz teatru i w specjalnych okolicznościach, ale wychodzące duże ilości widowni po pierwszym akcie mówią same za siebie to samo dotyczy repertuaru w Teatrze Syrena...

   • 4 6

  • Zrobił. (1)

   "Zły" był tym właśnie słabym spektaklem.

   • 5 3

   • Dyskusyjne

    Moim zdaniem b. udsna realizacja, trzeba to przyznać trudnej do inscenizacji literatury.

    • 2 0

 • tego igora to ja widziałem w M Jak Miłość (5)

  Widac, ze awansował i teraz robi w teatrze

  • 8 11

  • (2)

   nie grał w M

   • 3 2

   • grał. byl partnerem teściowej Marysi., z tego co pamiętam (1)

    • 5 1

    • w radiu romans jezdzil maluchem

     • 6 0

  • Tego Igora ???

   Twój kumpel z browarka ? czy jak .... ? trochę szacunku .....

   • 6 4

  • No i co z tego

   No i co z tego, że widziałeś I. Michalskiego w "M jak miłość". Przecież jest aktorem i to nie złym. Sam widziałem Go w kilku spektaklach w teatrze Wybrzeże.

   • 1 0

 • I bardzo słusznie. Bardzo dobry teatr i wspaniali artyści. (2)

  Jakie są plany na koncert sylwestrowy w tym roku?
  Bardzo dobrze, że będą przedstawienia latem. Szkoda marnować w sezonie letnim taki potencjał teatru.
  Szkoda, że nie przyjedzie Mamma Mia. A może Muzyczny z

  Jakie są plany na koncert sylwestrowy w tym roku?
  Bardzo dobrze, że będą przedstawienia latem. Szkoda marnować w sezonie letnim taki potencjał teatru.
  Szkoda, że nie przyjedzie Mamma Mia. A może Muzyczny z Gdyni zrobiłby swoją wersję?
  Czy jest gdzieś dostępny utwór "Gdynia 90", napisany z okazji urodzin Gdyni? Słyszałam go na żywo, ale chciałabym bardzo wersję audio lub video.

  • 13 1

  • (1)

   Czlowieku, to też ludzie i chcą jechać na wakacje....

   • 4 2

   • Rozumiem, ale to taki zawód, który niestety wymaga wielu poświęceń. Można zrobić urlop np.cały październik lub kwiecień

    • 2 5

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Krzysztof Kowalski i Modest Ruciński

Krzysztof Kowalski i Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka

Iga Grzywacka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Zgnilce

Zgnilce

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Scena

Scena

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Maja Gadzińska

Maja Gadzińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jakub Badurka

Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tancerze

Tancerze

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jakub Badurka

Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Kurdej

Katarzyna Kurdej

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Karolina Merda

Karolina Merda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Maja Gadzińska

Maja Gadzińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Karolina Trębacz

Karolina Trębacz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Maja Gadzińska

Maja Gadzińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński i Renia Gosławska

Modest Ruciński i Renia Gosławska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Renia Gosławska

Renia Gosławska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tancerze

Tancerze

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tancerze

Tancerze

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tancerze

Tancerze

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Karolina Trębacz

Karolina Trębacz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Karolina Trębacz

Karolina Trębacz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Modest Ruciński

Modest Ruciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz Deskiewicz, Aleksy Perski, Iga Grzywacka

Mateusz Deskiewicz, Aleksy Perski, Iga Grzywacka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Renia Gosławska

Renia Gosławska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksandra Meller

Aleksandra Meller

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz Deskiewicz, Sylwia Wąsik i Aleksy Perski

Mateusz Deskiewicz, Sylwia Wąsik i Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka i Sylwia Wąsik z widzami

Iga Grzywacka i Sylwia Wąsik z widzami

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mali widzowie

Mali widzowie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Renia gosławska

Renia gosławska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksy Perski

Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksandra Meller, Iga Grzywacka, Mateusz Deskiewicz, Aleksy Perski

Aleksandra Meller, Iga Grzywacka, Mateusz Deskiewicz, Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksandra Meller, Iga Grzywacka

Aleksandra Meller, Iga Grzywacka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz Deskiewicz

Mateusz Deskiewicz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka

Iga Grzywacka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz Deskiewicz, Iga Grzywacka i Aleksy Perski

Mateusz Deskiewicz, Iga Grzywacka i Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksandra Meller

Aleksandra Meller

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Sylwia Wąsik

Sylwia Wąsik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksy Perski, Sylwia Wąsik, Mateusz Deskiewicz, Aleksandra Meller

Aleksy Perski, Sylwia Wąsik, Mateusz Deskiewicz, Aleksandra Meller

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka

Iga Grzywacka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Renia gosławska i Aleksy Perski

Renia gosławska i Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aleksandra Meller, Mateusz Deskiewicz i Sylwia Wąsik

Aleksandra Meller, Mateusz Deskiewicz i Sylwia Wąsik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka i Aleksy Perski

Iga Grzywacka i Aleksy Perski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Iga Grzywacka, Aleksandra Meller, Sylwia Wąsik, Mateusz Deskiewicz

Iga Grzywacka, Aleksandra Meller, Sylwia Wąsik, Mateusz Deskiewicz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Andrzej Śledź

Andrzej Śledź

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jakub Badurka i Katarzyna Wojasińska

Jakub Badurka i Katarzyna Wojasińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Wojasińska

Katarzyna Wojasińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Anna Maria Urbanowska

Anna Maria Urbanowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rafał Ostrowski

Rafał Ostrowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dorota Kowalewska

Dorota Kowalewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek Sadowski

Marek Sadowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Wojasińska i Jakub Badurka

Katarzyna Wojasińska i Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Aktorzy spektaklu

Aktorzy spektaklu

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Paweł Bernaciak, Rafał Ostrowski, Anna Maria Urbanowska, Marek Sadowski, Andrzej Śledź

Paweł Bernaciak, Rafał Ostrowski, Anna Maria Urbanowska, Marek Sadowski, Andrzej Śledź

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Wojasińska i Jakub Badurka

Katarzyna Wojasińska i Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jakub Badurka

Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Paweł Bernaciak i Jakub Badurka

Paweł Bernaciak i Jakub Badurka

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Wojasińska, Anna Maria Urbanowska i Dorota Kowalewska

Katarzyna Wojasińska, Anna Maria Urbanowska i Dorota Kowalewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Katarzyna Wojasińska, Anna Maria Urbanowska i Dorota Kowalewska

Katarzyna Wojasińska, Anna Maria Urbanowska i Dorota Kowalewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Anna Maria Urbanowska

Anna Maria Urbanowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rafał Ostrowski i Anna Maria Urbanowska

Rafał Ostrowski i Anna Maria Urbanowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rafał Ostrowski i Anna Maria Urbanowska

Rafał Ostrowski i Anna Maria Urbanowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Scena

Scena

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dorota Kowalewska, Renia Gosławska i Magda Kumorek

Dorota Kowalewska, Renia Gosławska i Magda Kumorek

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Dorota Kowalewska

Dorota Kowalewska

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Kasia Wojasińska, Renia Gosławska i Magda Kumorek

Kasia Wojasińska, Renia Gosławska i Magda Kumorek

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Cezary Łukaszewicz, Janek Napieralski, Rafał Ostrowski i Wojtek Daniel

Cezary Łukaszewicz, Janek Napieralski, Rafał Ostrowski i Wojtek Daniel

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Marta Kwiatkowska i Mateusz Deskiewicz

Marta Kwiatkowska i Mateusz Deskiewicz

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Marcin Słabowski

Marcin Słabowski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Jurek Michalski

Jurek Michalski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Renia Gosławska i Rafał Ostrowski

Renia Gosławska i Rafał Ostrowski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Dorota Kowalewska, Alek Perski

Dorota Kowalewska, Alek Perski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Marta Kwiatkowska

Marta Kwiatkowska

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Renia Gosławska, Cezary Łukaszewicz, Magda Kumorek i Rafał Ostrowski

Renia Gosławska, Cezary Łukaszewicz, Magda Kumorek i Rafał Ostrowski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Cezary Łukaszewicz i Magda Kumorek

Cezary Łukaszewicz i Magda Kumorek

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl

Marta Kwiatkowska i Rafał Ostrowski

Marta Kwiatkowska i Rafał Ostrowski

fot. Maciej Czarniak / trojmiasto.pl