Największy salon Sinsay otwarto w Gdańsku

20 września 2020

Największy w Polsce salon Sinsay otwarto w sobotę w gdańskiej Galerii Metropolia. Na niemal 2 tys. m kw. znajdują się kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Pojawiły się też wyczekiwane przez klientów akcesoria, asortyment beauty i dodatki do wnętrz.Otwarcie najnowszego i największego salonu Sinsay trwa przez cały weekend 18-19 września w Galerii Metropolia w Gdańsku.

Powierzchnia handlowa nowego lokalu to prawie 2 tys. m kw. Salon urządzony w jasnej i nowoczesnej estetyce zaaranżowano na jednym poziomie, na pierwszym piętrze galerii. Neutralna kolorystyka ma być idealnym tłem dla dużej ilości kolorowego towaru. Białe ściany czy posadzki delikatnie ożywia minimalistyczna grafika, a duża prosta witryna uzupełniona jest świecącym logotypem na stojącej, ażurowej konstrukcji.

Ubrania i dodatki dla każdegoW nowej przestrzeni klienci Sinsay znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków
dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

- Poza modą dla nastolatek, która pozostaje w naszym DNA, oferujemy ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Całość uzupełniają produkty i akcesoria
kosmetyczne oraz elementy wyposażenia wnętrz, co przypieczętowuje nasz status jako
prężnie działającej marki lifestyle'owej - przekonuje Przemysław Kozioł, dyrektor regionalny marki Sinsay.

Wyróżniająca się ofertaJuż pierwszego dnia w salonie pojawiły się tłumy. Na miejscu nie zabrakło również atrakcji: konkursów z nagrodami i zabaw dla najmłodszych pod okiem animatorek. Klienci podkreślali, że prawdziwym atutem sklepu jest pojawienie się na tak dużej przestrzeni wszystkich działów, co zdecydowanie ułatwia im robienie zakupów.

- Do tej pory ubrania dla dziecka zamawialiśmy przez internet, teraz możemy przyjść, zobaczyć je i zmierzyć, to bardzo wygodne. Fajnie, że pojawił się też nowy dział z dodatkami do domu, na pewno tam zajrzymy - przekonywali klienci.
Podkreślali też, że oferta Sinsay wyróżnia się atrakcyjnymi cenami. W najnowszej kolekcji jesień-zima 2020 znajdziemy tu kurtki od 59,99 zł, spodnie od 39,99 zł czy t-shirty od 9,99 zł.

Specjalni gościePodczas pierwszego dnia otwarcia nie zabrakło też specjalnych gości, salon odwiedziła Anna Wendzikowska, Magda Bereda, Oliwia Bieniuk oraz inni znani twórcy i influencerzy.

- Wiadomo, im więcej tym lepiej w przypadku wyboru, więc fajnie, że salon jest taki duży, bo rzeczywiście oferta jest tu szeroka. Ja jestem wielką wielbicielką wszystkich dziecięcych ciuchów Sinsay, są bardzo urocze - mówiła Anna Wendzikowska.
- Jest naprawdę bardzo duży nie spodziewałyśmy się, że będzie aż tak ogromny, na pewno cały zwiedzimy, bardzo nam się podoba - przekonywały Magda Bereda i Oliwia Bieniuk.

Od siedmiu lat podbijają serca klientekSinsay to marka, która od 2013 roku serwuje najnowsze trendy w najlepszych cenach. Pierwsze salony powstały w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i w Rzeszowie, a już pod koniec 2013 roku, czyli w kilka miesięcy po starcie - LPP mogło pochwalić się liczbą 62 salonów tej marki. W kilka miesięcy po starcie kolekcje Sinsay można było kupić również w internecie.

Od początku atutem marki były przystępne ceny, które umożliwiają klientom swobodne kreowanie własnego wizerunku. Sinsay szybko rośnie i cały czas jest otwarty na zmiany dla swoich klientów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł