Niesamowite muzyczno-filmowe widowisko powraca

17 czerwca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - zapowiedź:

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert na początku 2019 roku wypełniło po brzegi areny w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie powróci do Gdyni Areny 6 października, by zaprezentować swoje możliwości z jeszcze większym rozmachem.Czego możemy spodziewać się po nowej trasie?


W porównaniu do pierwszej edycji koncertów, nowa odsłona to przede wszystkim nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra oraz innowacyjne efekty. Jesienne wydarzenia uświetni występ gościa specjalnego Krzysztofa Iwaneczko - zwycięzcy 6. edycji programu "The Voice Of Poland". Tak jak podczas pierwszej trasy, wystąpi chór oraz wokaliści.

Po sukcesie wiosennej trasy, Visual Concert odwiedzi poza Gdynią również:

  • Szczecin 27.10.2019 - Netto Arena
  • Wrocław 15.11.2019 - Hala Stulecia
  • Poznań 16.11.2019 - Hala Arena
  • Katowice 17.11.2019 - Spodek 

Co usłyszymy?Możemy spodziewać się dużej dawki muzyki filmowej z domieszką muzyki epickiej. Podczas Visual Concert będzie można usłyszeć zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z filmów m.in. "Gladiator", "Avatar", "Piraci z Karaibów", "James Bond", "Transformers", "Władca Pierścieni", jak i energetyczne, epickie brzmienia gatunku "trailer music" - znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. 

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata, wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM przygotowanego przez Beatę Bielską oraz wybitni soliści.

Tak było w marcu w Gdyni: relacja z koncertu Visual ConcertCo zobaczymy?Visual Concert to muzyczna i filmowa podróż po najbardziej niezwykłych i spektakularnych miejscach na Ziemi. Będzie można obejrzeć urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego Świata. Obrazy filmowe oraz wizualizacje oglądane będą na olbrzymim, kinowo-panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Data i miejsce: 6 października 2019 - Gdynia Arena godz. 18.

Bilety:


Ceny biletów:

  • Green 70 zł
  • Bronze 95 zł
  • Silver 120 zł
  • Gold 145 zł
  • VIP 170 zł


Patronat wydarzenia: trojmiasto.pl
Partner wydarzenia: Multikino Tour Salon.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł