Visual Concert już 6 października w Gdynia Arenie

26 sierpnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - zapowiedź:

Visual Concert na początku 2019 roku wypełniało po brzegi areny w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie powraca do Gdynia Areny w nowej odsłonie.Visual Concert: czego możemy spodziewać się po nowej trasie?Będą to przede wszystkim nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra oraz innowacyjne efekty na najwyższym, światowym poziomie. Jesienne wydarzenia uświetni występ gościa specjalnego, Krzysztofa Iwaneczko - zwycięzcy szóstej edycji programu "The Voice Of Poland". Stałym elementem koncertów jest chór oraz wokaliści.

Tak było w marcu w Gdyni: relacja z widowiska Visual ConcertTrasa edycji jesiennej obejmuje poza Gdynią cztery miasta:
  • Szczecin 27.10.2019 - Netto Arena
  • Wrocław 15.11.2019 - Hala Stulecia
  • Poznań 16.11.2019 - Hala Arena
  • Katowice 17.11.2019 - Spodek

Co usłyszymy?Możemy spodziewać się dużej dawki muzyki filmowej z domieszką muzyki epickiej. Będą ścieżki dźwiękowe z filmów m.in. "Gladiator", "Avatar", "Piraci z Karaibów", "James Bond", "Transformers", "Władca Pierścieni" jak i energetyczne, epickie brzmienia gatunku "trailer music" - znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. 

O najwyższą jakość muzyki zadba 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod batutą Adama Domurata wraz z Chórem Akademickim UAM, przygotowanym przez Beatę Bielską, oraz wybitni soliści.

Co zobaczymy?Visual Concert to muzyczna i filmowa podróż po najbardziej niezwykłych miejscach na Ziemi, takich jak powalające siedem cudów świata, niezwykłe parki narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie czy imponujące miejskie dżungle z całego świata. 

Obrazy filmowe oraz wizualizacje oglądane będą na olbrzymim, kinowo-panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Data i miejsce koncertu: 6 października 2019 - Gdynia Arena godz. 18.


Bilety - tutaj kupisz:

Ceny biletów: od 70 do 170 zł w zależności od sektora.

Patronat wydarzenia: portal Trojmiasto.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł