Auto Potop - piknik samochodowy w Szwecji

17 lipca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Auto Potop to wspólna wyprawa miłośników klasycznych samochodów - najpierw wielkim promem Stena Line przez morze, a potem drogami Szwecji. Wypłynięcie z Gdyni zaplanowano na 30 sierpnia.Podróż do Szwecji promem wraz ze swoim klasycznym samochodem, obserwacja innych uczestników, zwiedzanie Skandynawii oraz udział w rajdzie na orientację to atrakcje imprezy pod nazwą Auto Potop.

Wyprawa jest przeznaczona dla właścicieli klasycznych aut, ale mogą wziąć w niej udział wszyscy chętni miłośnicy motoryzacji, chcący zaprezentować swój pojazd.

Prom wypływa w piątek, 30 sierpnia. Po przypłynięciu do Karlskrony uczestnicy w sobotę wyruszają w rajd na orientację na jedną lub kilka z przygotowanych przez organizatorów tras. Rajd dla chętnych trwa jeszcze w niedzielę, zaś w poniedziałek uczestnicy wyruszają w podróż już bez współzawodnictwa.

Co najważniejsze, jadąc wybraną trasą można poznać uroki Szwecji i zachwycić się pięknem skandynawskiego krajobrazu.

Uczestnicy rejsu będą zakwaterowani na kempingu, który jest bazą wypadową podczas wyprawy.

- Na przepięknie położonym kempingu czekają wygodne domki, grill i całe wieczory na zdobycie nowych przyjaciół - opowiadają przedstawiciele firmy Stena Line.
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli pokazać swoje auto, opowiedzieć o nim i poznać samochody innych uczestników. Dla aktywnych i odważnych uczestników przygotowano konkursy, w tym Concours d'élégance, podczas którego będzie można zaprezentować walory swojego motoryzacyjnego cacka i wygrać nagrodę - rejs ze Stena Line!

W rejs z dwoma noclegami na statku, dwoma noclegami w Szwecji na kempingu oraz trzema dniami w Szwecji można popłynąć już za 1049 zł od osoby. W cenie są noclegi na statku, noclegi na kempingu, śniadania i kolacja oraz udział w konkursach i aktywnościach.

Liczba miejsc ograniczona, więc organizatorzy zachęcają, by rezerwację zrobić jak najwcześniej.

Szczegóły rejsu na stronie Stena Line

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł