Dealer Iveco zaprasza do swojego salonu

28 kwietnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Jedyny trójmiejski autoryzowany dealer marki Iveco, firma Truck Nord Center, zaprasza do odwiedzenia swojej gdańskiej siedziby i zapoznania się z aktualnymi promocjami. Salon zlokalizowany jest przy ul. Jabłoniowej 54 zobacz na mapie Gdańska i czynny jest od poniedziałku do soboty.Od 2017 roku firma Truck Nord Center prowadzi w Gdańsku autoryzowaną sprzedaż i serwis samochodów dostawczych oraz ciężarowych marki Iveco. Są to pojazdy zarówno nowe, jak i używane. Klienci mają możliwość skorzystania z oferty aut gotowych do odbioru (Order & Drive) lub spersonalizowania egzemplarza pod własne potrzeby.

Trójmiejski przedstawiciel marki Iveco prowadzi sprzedaż głównie modelu Daily, czyli popularnego dostawczaka dostępnego w niezliczonych wariantach nadwozia.

- Tak naprawdę model Daily występuje w niezliczonych rodzajach zabudów - od standardowego "blaszaka" z dopuszczalną masą całkowitą do 3,5 tony, przez masywny furgon z DMC do 7 ton, aż po nieograniczone możliwości zabudowy w różnych opcjach DMC i wymiarach. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie i "uszyć" samochód na miarę każdego klienta - wyjaśnia Michał Stankiewicz z Iveco TNC.
W salonie zlokalizowanym przy ul. Jabłoniowej 54 można także zamówić modele Eurocargo i Stralis.

Serwis wysokiej jakościTNC należy do grupy Iveco Truck Station, czyli sieci wykwalifikowanych punktów serwisowych, których w całej Europie jest łącznie 250. Wyróżnia je specjalistyczna kadra pracowników, wydłużone godziny pracy serwisu (od godz. 7 do 22) oraz zwiększona dostępność części.

- Wykonamy właściwie każdą pracę naprawczą oraz blacharsko-lakierniczą. Dysponujemy warsztatem przystosowanym do obsługi pojazdów z gamy lekkiej i ciężkiej. Poza tym oferujemy naszym klientom usuwanie usterek w okresie gwarancyjnym - dodaje.
Trójmiejski dealer zajmuje się także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów.

Aktualne promocjeIveco TNC kusi atrakcyjnymi promocjami. Aktualnie dealer prowadzi akcję "zadbaj o swoje bezpieczeństwo" i wymienia klocki oraz tarcze hamulcowe w promocyjnych cenach. Poza tym, każdy klient który nabył w przeszłości model Daily - otrzyma rabat na kolejne auto.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej dealera.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł