Deweloper przezimuje klasyki w swoich halach

23 stycznia 2020, 13:00
mJ

W ramach wspólnego przedsięwzięcia Moderna Holding i Automobilklubu Morskiego część wolnych miejsc na podziemnych parkingach, należących do dewelopera, została udostępniona na zimowanie motoryzacyjnym klasykom. Właściciele leciwych aut na bardzo atrakcyjnych warunkach korzystają z miejsc postojowych w halach.Ciepłe, suche i bezpieczne miejsce pod dachem na okres zimy jest nieocenione dla właścicieli klasyków. O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na właśnie takie miejsca parkingowe, świadczyć może zainteresowanie projektem "Zimowy dach dla klasyka". W ciągu zaledwie kilkunastu dni klasyczni najemcy zajęli wszystkie kilkanaście dostępnych miejsc.

- Garażowanie czy nawet eksponowanie klasycznych pojazdów za preferencyjne stawki, na wolnych miejscach podziemnych parkingów, to już europejski standard. U nas to nowość, dlatego tak ważny jest - zwłaszcza w Trójmieście - ten pierwszy krok, który udało nam się zrobić - wyjaśnia Bartosz Gondek, członek zarządu Automobilklubu Morskiego.
Preferencyjne stawki oznaczają rabat w wysokości 50 proc. na wynajem miejsca parkingowego w hali. Akcja Moderna Holding i Automobilklubu Morskiego potrwa do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Umowy z klasycznymi najemcami podpisane są do maja.

- Realizacja takich przedsięwzięć to ogromna satysfakcja. Dlatego kiedy pojawił się pomysł, postanowiliśmy wykorzystać zasoby wolnych miejsc parkingowych i wejść z trójmiejskimi automobilistami w projekt "Zimowy dach dla klasyka" - mówi Adam Małaczek, prezes Moderna Holding.
W portfolio dewelopera znajdziemy takie inwestycje, jak m.in. Oliwa 505, Front Park, Baltiq Plaza, Bank Polski i Oliwski Park. Dwie ostatnie nieruchomości są w trakcie realizacji.

- Głęboko wierzę, że to dopiero początek i w przyszłym roku takich miejsc parkingowych będzie jeszcze więcej. Po cichu marzy mi się coś na wzór lotnego muzeum klasyków pod dachem. Nasza współpraca z Moderna Holding pokazała, że gdy się chce, to można - zakończył Gondek.
Czy chciał(a)byś posiadać auto klasyczne?
41%

tak, to moje marzenie

22%

raczej tak, chociaż wiem, że utrzymanie takiego auta nie jest tanie

19%

już posiadam klasyka

18%

nie, to nie moja bajka, nie lubię starych aut

zakończona

łącznie głosów: 689

mJ