Salon motocykli Triumph oficjalnie otwarty

19 kwietnia 2018 (artykuł sprzed 3 lat)
Michał Jelionek
Najnowszy artukuł na ten temat Nowy salon Toyoty przy trójmiejskiej obwodnicy
Nowy salon Triumpha w Gdańsku. Więcej zdjęć (7)

Nowy salon Triumpha w Gdańsku.

fot. Łukasz Unterschuetz / Trojmiasto.pl

Nowy salon Triumpha w Gdańsku.

fot. Łukasz Unterschuetz / Trojmiasto.pl

Pod koniec ubiegłego roku firma AC Motors zaprezentowała swoim klientom odświeżony obiekt Yamahy przy ul. Jabłoniowej zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Teraz, po czterech miesiącach, dealer oficjalnie pochwalił się zupełnie nowym salonem marki Triumph. Stacja rozpoczęła działalność przy ul. Abrahama 1 zobacz na mapie Gdańska.AC Motors, autoryzowany przedstawiciel Triumpha, przejął budynek po firmie Master, która jeszcze kilka miesięcy temu w tym miejscu sprzedawała motocykle i skutery marki Junak. Wcześniej w budynku mieścił się salon Grupy Zdunek.

Obiekt zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu na motoryzacyjnej mapie Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się salon Hyundai Margo, a w promieniu kilkuset metrów swoje stacje mają inni samochodowi dealerzy, m.in. Zdunek KMJ, Opel Konocar, Toyota Carter, British Automotive, Skoda Plichta czy Subaru Zdanowicz.

- To świetna lokalizacja. Dzięki niej jesteśmy bliżej centrum Gdańska, a tym samym bliżej całej rzeszy klientów, którzy nie kryją zadowolenia z tego powodu - tłumaczy Filip Kozioł z AC Motors.
Nowy salon Triumpha w Gdańsku. Więcej zdjęć (7)

Nowy salon Triumpha w Gdańsku.

fot. Łukasz Unterschuetz / Trojmiasto.pl

Nowy salon Triumpha w Gdańsku.

fot. Łukasz Unterschuetz / Trojmiasto.pl

Dla firmy AC Motors obiekt przy ul. Abrahama 1 jest trzecim salonem w Trójmieście (dealer posiada także outlet w Tczewie). Przypomnijmy, że dotychczas motocykle Triumpha były sprzedawane w obiekcie zlokalizowanym w Rumi, obok pozostałych marek, m.in. Ducati, Aprilia czy Moto Guzzi. Dealer postanowił jednak stworzyć osobny kąt dla motocykli spod znaku Triumpha.

- Dzięki zabiegowi przeniesienia Triumpha do Gdańska, nasze pozostałe marki motocykli zyskały więcej powierzchni ekspozycyjnej w salonie w Rumi - dodaje.
Aktualnie w strefie wystawienniczej nowego salonu Triumpha zaparkowało 12 maszyn. Docelowo będzie ich około 20. Ekspozycję podzielono na trzy sekcje: nowoczesna klasyka, naked i adventure.

Salon będzie otwarty od wtorku do soboty. Od wtorku do piątku w godz. od 11 do 19, natomiast w soboty od godz. 10 do 18.

Na koniec warto dodać, że w najbliższy weekend, 21-22 kwietnia, dealer zaprasza na dni otwarte salonu. Na odwiedzających czeka sporo interesujących atrakcji, w tym m.in. jazdy testowe dziesięcioma modelami motocykli marki Triumph.