Glik, Skorupski i Góralski w autach od trójmiejskiego dealera

14 czerwca 2021, 10:00
mJ
Dealer Zdunek wspiera polskich piłkarzy podczas Euro 2020. Więcej zdjęć (14)

Dealer Zdunek wspiera polskich piłkarzy podczas Euro 2020.

fot. Grupa Zdunek

Dealer Zdunek wspiera polskich piłkarzy podczas Euro 2020.

fot. Grupa Zdunek

14 czerwca o godz. 18 polscy piłkarze rozpoczną rywalizację w Mistrzostwach Europy. Co ciekawe, od początku zgrupowania naszych reprezentantów wspiera trójmiejski przedstawiciel marki BMW - firma Zdunek, która na czas Euro 2020 przekazała piłkarzom swoje samochody.Trzy lata temu, tuż przed turniejem Mistrzostw Świata w Rosji, Grupa Zdunek nawiązała współpracę ze stoperem reprezentacji Polski Kamilem Glikiem. Współpraca trwa do dziś. Obrońca włoskiego Benevento Calcio na co dzień jeździ BMW X6 przekazanym przez trójmiejskiego dealera.

Grupa Zdunek postanowiła związać się z dwoma kolejnymi reprezentantami - Jackiem Góralskim i Łukaszem Skorupskim. Niestety, udział pierwszego z nich w Euro 2020 wykluczyła kontuzja kolana. Góralski wziął jednak udział w kampanii promocyjnej dealera.

Na czas turnieju piłkarze otrzymali kluczyki do trzech modeli BMW - M8, M4 i serii 7. Glik wybrał M8, Skorupski M4, natomiast Góralski serię 7.

Dealer BMW najpierw odwiedził reprezentację na zgrupowaniu w Opalenicy, aby nagrać materiał filmowy związany z kampanią promocyjną "BMW Zdunek wspiera polskich piłkarzy w drodze do mistrzostwa". Przypomnijmy, że bazą piłkarzy na czas trwania mistrzostw jest Hotel Marriott Resort & SpaMapka w Sopocie.

14 czerwca o godz. 18 Polska zmierzy się ze Słowacją na stadionie w Sankt Petersburgu.

Więcej o meczu Polska - SłowacjaPrzyjazd reprezentacji Polski do sopockiego hotelu.

mJ

Opinie wybrane


wszystkie opinie (113)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.