Halloweenowe imprezy dla fanów motoryzacji

26 października 2021, 12:00
mJ
W najbliższy weekend na ulicach Trójmiasta nie zabraknie przyozdobionych aut. Więcej zdjęć (2)

W najbliższy weekend na ulicach Trójmiasta nie zabraknie przyozdobionych aut.

fot. Maciej Kurczalski / 3MFOTO

W najbliższy weekend na ulicach Trójmiasta nie zabraknie przyozdobionych aut.

fot. Maciej Kurczalski / 3MFOTO

W najbliższy weekend na ulicach Trójmiasta wyjadą wystylizowane na halloween samochody. To uczestnicy trzech zaplanowanych imprez - zlotów i rajdu.Halloween w Trójmieście

Pierwsze wydarzenie o nazwie Halloween Car Spot odbędzie się w piątek, 29 października. O godz. 20 na parkingu przed Ergo ArenąMapka spotkają się miłośnicy czterech "kółek". Organizatorzy zachęcają uczestników, aby stosownie przyozdobili swoje samochody, gdyż gwoździem programu będzie konkurs na najlepszą stylizację.
Rajd Halloween 2019
Dzień później, w sobotę, o godz. 18 rozpocznie się kolejna odsłona popularnego Rajdu Halloween. Miejscem startu będzie parkingMapka nieopodal Opery Leśnej. To z tej lokalizacji wystylizowane załogi będą ruszać w trasę. Podczas kilkugodzinnego rajdu ekipy będą musiały zmierzyć się z kilkoma zadaniami, które czekać będą na wskazanych przez organizatorów przystankach. Będą to próby sprawnościowe i konkursy wiedzy, za które przyznawane będą punkty. Metą rajdu będzie parking przy jednej z gdańskich firm.

Niestety, nie ma już pakietów startowych. Limit 50 aut został szybko wyczerpany, a aktualnie lista rezerwowych pęka w szwach.

W tym roku impreza ma charakter charytatywny. Organizatorzy apelują do uczestników, aby zabrali ze sobą karmę dla psów i kotów, a także koce, środki czystości i zabawki. Po zakończeniu imprezy zebrane rzeczy zostaną przekazane schronisku dla zwierząt.

Podczas rajdu swoje 10. urodziny świętować będzie załoga organizatorów z Youngtimers Trójmiasto.

W ten weekend wystylizowane auta będą straszyć na ulicach Trójmiasta. Więcej zdjęć (2)

W ten weekend wystylizowane auta będą straszyć na ulicach Trójmiasta.

fot. Maciej Kurczalski / 3MFOTO

W ten weekend wystylizowane auta będą straszyć na ulicach Trójmiasta.

fot. Maciej Kurczalski / 3MFOTO

Trzecie halloweenowe wydarzenia zaplanowano na niedzielę. Zmotoryzowane trójmiejskie Halloween 2021 to kolejny zlot bez podziału na marki. Organizatorzy spotkania rzucili uczestnikom małe wyzwanie. Każdy, kto udekoruje swoje auto w mrocznym klimacie halloween - będzie miał szansę wygrać nagrodę w postaci pakietu kosmetyków do pojazdu. Początek o godz. 20. Lokalizacja: parkingMapka przy Centrum Riviera w Gdyni (nastąpiła zmiana lokalizacji, pierwotnie zlot miał się odbyć na parkingu kubaturowym przy wiadukcie Biskupia Górka w Gdańsku).

Czytaj także:

Kolejny motoryzacyjny zlot na nowym parkingu

mJ

Opinie wybrane


wszystkie opinie (27)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.