Kalendarz z Mercedesami na rok 2021. To już 16. edycja

12 stycznia 2021, 14:00
mJ

Trójmiejski przedstawiciel marki Mercedes-Benz, dealer BMG Goworowski, przygotował dla swoich klientów i kontrahentów kalendarz na rok 2021. To już tradycja, która trwa od 16 lat. W tym roku zdjęcia do albumu zostały wykonane w nowym salonie przy ul. ŁużyckiejMapka w Gdyni.



W tegorocznym kalendarzu znajdziemy łącznie 12 zdjęć najnowszych modeli spod znaku trójramiennej gwiazdy, w tym również tych ze stajni AMG oraz "elektryków". Każdą edycję kalendarza BMG charakteryzuje interesujący klimat. W latach ubiegłych stawiano m.in. na oryginalną kompozycję kolorów, humor i kontrowersyjność, a w poprzedniej edycji na klimat zmierzchu uchwycony w ciekawych lokalizacjach Trójmiasta.

- W roku 2020 w związku z zakończeniem IV etapu budowy naszego obiektu, a zarazem finalizacją ultranowoczesnego salonu Mercedes-Benz w Gdyni, postanowiliśmy zaprezentować kadry z jego wnętrza. Autorem zdjęć jest Ivo Ledwożyw, z którym BMG Goworowski współpracuje już od 10 lat - tłumaczy Filip Stankowski, asystent działu marketingu i PR w BMG Goworowski.
Zobacz poprzednie kalendarze BMG: 2020, 2019, 2018.

Spośród 12 fotografii tylko jedna nie została wykonana w nowym salonie firmy BMG Goworowski. To zdjęcie zrobione podczas ogólnopolskiej premiery Mercedesa-Benz Klasy S w Warszawie. Nowa "eska" otwiera album, jest fotografią styczniową.

W kolejnych miesiącach znajdziecie modele: AMG CLA 45 S, AMG GT 4-door 53, elektrycznego EQC, Klasę E, GLE, AMG GLB 35, AMG GLA 45 S, GLS, AMG GLC 43 oraz vana na prąd, czyli EQV. Te fotografie zostały wykonane w różnych zakamarkach nowego obiektu.

Czytaj także: Salon Mercedes-Benz w pełnej krasie



Jak oceniasz zdjęcia do najnowszego kalendarza BMG 2021?
32%

przepiękne fotografie, chętnie powiesił(a)bym taki kalendarz na ścianie

21%

ładny album, zdjęcia ogląda się z dużym zaciekawieniem

25%

może być, jest kilka dobrych zdjęć, ale większość niestety nie powala

22%

nie podoba mi się

zakończona

łącznie głosów: 146

mJ