stat

Katarzyna Figura została ambasadorką Jaguara

18 października 2019, 7:00
mJ

Katarzyna Figura oficjalnie została ambasadorką trójmiejskiego salonu British Automotive Gdańsk i projektu JaguART. W czwartek przedstawiciele dealera przekazali aktorce kluczyki do Jaguara E-Pace, którym będzie jeździła przez najbliższy rok.Katarzyna Figura zakotwiczyła w Trójmieście na dobre. Mieszka w Gdyni już sześć lat. Fanom motoryzacji kojarzy się przede wszystkim z marką Mini, bo przez dwa lata reprezentowała barwy Mini Zdunek. Teraz to się zmieni, bo aktorka przesiadła się do Jaguara.

- Pani Katarzyna jest symbolem polskiej kinematografii, jest także wybitną aktorką teatralną. Jako swoje miejsce na ziemi wybrała Trójmiasto. Jak sama mówi, wybrała je sercem. Jako lokalny dealer zdecydowaliśmy się na program ambasadorski, gdyż pani Figura reprezentuje sobą wartości, które są tak bardzo ważne dla naszej marki. To ikona posiadająca niesamowity dorobek artystyczny, jednakże wciąż pozostaje niezwykle ciepłą, skromną i wrażliwą na piękno osobą - wyjaśnia Katarzyna Zblewska z salonu British Automotive Gdańsk.
Aktorka, która została twarzą projektu JaguART, współpracę z dealerem rozpoczęła w sierpniu. Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

- Projekt JaguART to innowacyjne połączenie motoryzacji ze sztuką. Nie można ubrać go "w ramy", gdyż właśnie poza te ramy chcemy wykraczać. Sztuką jest wszystko, co wzbudza w odbiorcach określone emocje. To właśnie emocje mają kierować projektem, z którym pojawiamy się wszędzie tam, gdzie możemy zaprezentować samochody marki Jaguar jako dzieło sztuki. W ramach projektu tworzymy cykl wydarzeń i spotkań, w których możemy przybliżyć sztukę naszym klientom, sympatykom oraz po prostu każdemu, kto chciałby doświadczać tej sztuki razem z nami - dodaje.
Gościem specjalnym wspomnianych spotkań będzie oczywiście Katarzyna Figura, która zapewne będzie na nie docierała nowym Jaguarem E-Pace z 2-litrowym, 150-konnym silnikiem wysokoprężnym.

- Dodam tylko, że samochód, który przekazaliśmy pani Figurze, zostanie wymieniony na świeższy egzemplarz po sześciu miesiącach. Starszy zostanie wystawiony na sprzedaż - zakończyła.

Znane osoby twarzami salonów samochodowychmJ