Motoryzacyjny Halloween w Gdyni

29 października 2019, 12:40
mJ

W czwartkowy wieczór, 31 października, po raz kolejny na ulicach Trójmiasta będzie można spotkać samochody w mrocznych "przebraniach". Przed nami siódma edycja Rajdu Halloween.Czwartkowy Rajd Halloween rozpocznie się o godz. 19 na skwerze Kościuszki. To z tego miejsca wystylizowane załogi będą ruszać w trasę.

Podczas blisko trzygodzinnego rajdu ekipy będą musiały zmierzyć się z kilkoma zadaniami, które czekać będą na wskazanych przez organizatorów przystankach. Będą to próby sprawnościowe i konkursy wiedzy, za które przyznawane będą punkty. Jak zapewniają organizatorzy: zadania nie będą odbywać się na cmentarzach. Tegoroczny rajd zostanie rozegrany wyłącznie na ulicach Gdyni.

Metą rajdu będzie wyremontowana siedziba Automobilklubu w Gdyni, zlokalizowana przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 28. Impreza zakończy się około godz. 22. Po rajdzie organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy.

Aktualnie do rajdu zgłosiły się 23 załogi. Pozostało jeszcze 12 wolnych miejsc. Zapisywać można się do samego startu wydarzenia, ale w dniu rajdu wpisowe jest większe. Koszty uczestnictwa w rajdzie: 40 zł od załogi (dla członków Automobilklubu Morskiego), 60 zł od załogi (dla osób niezrzeszonych w AKM), 100 zł od załogi (wpisowe w dniu rajdu).

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie auta wyprodukowane do 1999 roku. Samochody produkcji polskiej zwolnione są z wymogu wiekowego.

Zapisz się do Rajdu Halloween

mJ