Niezapomniane przeżycia na luksusowym jachcie

9 maja 2010 (artykuł sprzed 10 lat)

Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i moc atrakcji na wodzie - z firmą Czartery Jachty Motorowe zwykłe szkolenie firmowe czy impreza zamienią się w niezwykłą przygodę.Zawsze chciałeś popływać luksusowym jachtem, nie masz pomysłu na oryginalne szkolenie firmowe, a może chciałbyś wyprawić urodziny na eleganckim jachcie? Dobrze trafiłeś - mamy to czego potrzebujesz.
Firma Czartery Jachty Motorowe specjalizuje się w organizacji imprez integracyjnych, promocyjnych, sportowo - rekreacyjnych i turystycznych przy wykorzystaniu jachtów motorowych, motorówek, skuterów wodnych oraz sportowych jachtów żaglowych. Działamy na terenie Pomorza i Zatoki Gdańskiej zarówno na śródlądziu jak i na wodach Bałtyku.

Oferujemy m.in.: rejsy czarterowe na jachtach motorowych, eleganckie imprezy integracyjne na jachtach z cateringiem, imprezy sportowe przy użyciu nart wodnych, wake board , skuterów wodnych, naukę pływania na kitach (latawce), a także firmowe akcje promocyjne, branding jachtów, załogowy udział w dużych imprezach jak festiwale, koncerty, regaty, zloty żaglowców, zwiedzanie i rejsy rekreacyjne z dokumentacją fotograficzną. Ponad to oferujemy noclegi w prowadzonych przez nas hotelach - Hotel Królewski i Hotel Wolne Miasto.

Zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Każdy jacht prowadzony jest przez doświadczonego skipera. Poza tym doświadczenie i sprzęt pomaga nam uchronić naszych gości przed chłodem, przemoknięciem czy nawet chorobą morską.

Ze względu na dużą różnorodność imprez każda z nich jest kalkulowana oddzielnie i przedstawiana klientowi w formie indywidualnej, skrojonej pod jego potrzeby oferty uwzględniającej: ilość osób, czas trwania, termin imprezy, zużytego paliwa, oraz dodatkowych usług. Takie podejście pozwala optymalnie wykorzystać budżet klienta i optymalizować koszty.

Dla przykładu podajemy orientacyjne ceny na usługi:

Jacht motorowy Prince v45 5000 netto za pierwsze trzy godziny w cenie skiper oraz 100 l paliwa, każda następna godzina to 750 zł netto plus paliwo w cenie detalicznej, rozliczane po zakończonym czarterze.

Jacht motorowy bayliner 320 3000 netto za pierwsze trzy godziny w cenie skiper oraz 100 l paliwa każda następna godzina to 500 zł netto plus paliwo w cenie detalicznej rozliczane po zakończonym czarterze.

Jacht motorowy bayliner 265 2500 zł netto za pierwsze trzy godziny w cenie skiper oraz 100 l paliwa każda następna godzina to 400 zł netto plus paliwo w cenie detalicznej rozliczane po zakończonym czarterze.

Kontakt

Hotel Królewski
80-751 Gdańsk
ul. Ołowianka 1
Anna Wolska - tel. /058/ 326 11 11
Paweł - tel. 602 396 671
Bartosz Głowacki - kontakt SMS - tel. 606 800 800
Tomasz Bożyczko - tel. 501 101 103

Więcej na www.czartery-jachty-motorowe.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł