Nowa RAV4 w salonach Toyota Walder

22 lutego 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Niezawodny napęd hybrydowy znany z modeli Lexusa, zupełnie nowa platforma podłogowa, a przede wszystkim prawdziwa stylistyczna rewolucja - w salonach Toyota Walder w Chwaszczynie i Rumi zadebiutowała piąta generacja popularnej RAV4. Poznaj ją podczas dni otwartych.RAV4 to bardzo lubiany w naszym kraju model z gamy Toyoty. Osoby, które chciałyby poznać najnowszą generację japońskiego SUV-a, będą miały taką okazję w ten weekend, 23-24 lutego, podczas Dni Otwartych, które odbędą się w obu salonach Toyota Walder.

- Zainteresowanie modelem jest bardzo duże. W naszym salonie w Rumi, zlokalizowanym przy ul. Jana III Sobieskiego 28 zobacz na mapie Gdańska, wydaliśmy właśnie pierwszy egzemplarz nowej Toyoty RAV4 w najwyższej wersji wyposażenia - Executive. Realizowane są też kolejne zamówienia. Wartym podkreślenia jest fakt, że dostępność samochodów jest bardzo duża - zdradza Aneta Janczewska z Toyota Walder.
Nowa RAV4 to zupełnie odmieniony obraz popularnego SUV-a ze stajni Toyoty. Nowa platforma Toyota New Global Architecture, nowe napędy znane wcześniej z Lexusa i bogate wyposażenie to gwarant utrzymania przez markę wysokiej pozycji w najbardziej dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku.

Cennik Toyoty RAV4 otwiera kwota 109 900 zł za wersję benzynową, natomiast w wersji hybrydowej startuje od 129 900 zł.

Toyota Walder oprócz dwóch salonów Toyoty w Chwaszczynie i Rumi, jest właścicielem stacji Lexus Trójmiasto w Gdyni Orłowie zobacz na mapie Gdańska. W trakcie nadchodzących Dni Otwartych, odwiedzający salony Toyoty będą mieli okazję poznać najlepiej sprzedający się na polskim rynku model Lexusa - NX.

Co ciekawe, podczas Dni Otwartych odwiedzający salony mogą liczyć na wstępną, całkowicie bezpłatną wycenę obecnie użytkowanych samochodów. Istnieje możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu. Tyczy się to wszystkich marek.

Dni Otwarte - godziny otwarcia salonów w Chwaszczynie i w Rumi:

  • sobota (23.02) - od godz. 8 do 16
  • niedziela (24.02) - od godz. 10 do 14

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł