Nowa aplikacja od MiiMove

23 lutego 2021

Już dostępna jest aplikacja "NOWA MiiMove Carsharing". Dzięki niej można liczyć na zniżki przy częstszym wypożyczaniu aut, jeździć w trybie prywatnym i firmowym i otrzymać bonus 20 zł za polecenie MiiMove znajomemu. Nic, tylko wsiadać i jeździć.Carsharing to jedna z najpopularniejszych form poruszania się po mieście, szczególnie o tej porze roku, ale i przez cały rok. Nic w tym dziwnego, skoro jadąc autem w kilka osób, za podróż z Gdańska do Gdyni, zapłacimy mniej niż każdy z osobna za bilet na SKM. Już wkrótce Miimove uruchomi możliwość dzielenia kosztów przejazdu dla osób podróżujących razem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jedna z najbardziej znanych w Trójmieście firm oferujących carsharing - MiiMove, uruchomiła właśnie nową aplikację. Dzięki niej usługa aut na minuty wejdzie na jeszcze wyższy poziom, który ułatwi korzystanie ze współdzielonych aut, a dla wiernych użytkowników marki przewiduje promocje.

- Na bazie waszych głosów i naszych dotychczasowych doświadczeń, przygotowaliśmy nową aplikację, która jest już dostępna w Google Play i App Store pod nazwą "NOWA MiiMove Carsharing". Pobierzcie ją jak najszybciej - zachęca Krzysztof Kurek, menadżer projektu z Miimove.
Od teraz autami na minuty MiiMove możesz jeździć jeszcze wygodniej. Więcej zdjęć (1)

Od teraz autami na minuty MiiMove możesz jeździć jeszcze wygodniej.

materiały prasowe

Od teraz autami na minuty MiiMove możesz jeździć jeszcze wygodniej.

materiały prasowe

Nowa aplikacja MiiMove pozwala:

  • korzystać z kaskadowego cennika premiującego osoby jeżdżące więcej i częściej,
  • otrzymać bonus 20 zł za polecenie Mii znajomemu,
  • dodać więcej niż jedną kartę płatniczą,
  • jeździć w trybie prywatnym i firmowym,
  • mieć większy wpływ na wygląd i funkcjonalności systemu.

Wszyscy którzy do końca lutego ponownie zarejestrują się w nowej aplikacji "NOWA MiiMove Carsharing", przy najbliższej zmianie cen zachowają prawo do starych stawek jeszcze przez okres dwóch miesięcy.

Samochody zostały udostępnione w aplikacji NOWA MiiMove Carsharing w poniedziałek 22 lutego.

- Do końca lutego będziemy zbierać wasze uwagi na temat funkcjonalności nowej aplikacji, które w miarę możliwości postaramy się wdrożyć. Wszystkie swoje opinie przesyłajcie na adres opinie@miimove.pl. Razem stwórzmy system, którym będziemy się cieszyć każdego dnia - dodaje Krzysztof Kurek.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł