stat

Grupa Zdunek otwiera salon Citroena

22 sierpnia 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
Michał Jelionek
Najnowszy artukuł na ten temat

Usługa door-to-door w salonach samochodowych

Całkiem niedawno, bo z początkiem czerwca swoją działalność rozpoczął salon Citroena w Rumi. Teraz przyszła pora na Gdańsk. Nowa stacja francuskiej marki powstanie przy al. Grunwaldzkiej zobacz na mapie Gdańska.Już od jakiegoś czasu mówiło się o powiększeniu motoryzacyjnej rodziny Tadeusza Zdunka. Teraz to już pewne - Citroen dołączył do pozostałych marek grupy Zdunek: BMW, Mini, Renault, Nissana i Dacii.

Nowa stacja Citroena powstanie przy al. Grunwaldzkiej 295 zobacz na mapie Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Nissana, który również wchodzi w skład Grupy Zdunek.

Budynek, w którym niegdyś znajdował się salon Seat KMJ Kaszubowscy, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie dostosowany do standardów francuskiej marki. Zatem oficjalnej inauguracji nowej stacji Citroena możemy spodziewać się na przełomie października i listopada.

Nie jest to jednak docelowa lokalizacja salonu Citroena w Gdańsku, bo jak potwierdził Tadeusz Zdunek, prawdopodobnie za 2-3 lata powstanie obiekt zbudowany od podstaw.

Aktualnie oprócz przebudowy salonu trwa również budowa zespołu Citroen Zdunek. Na stronie dealera pojawiła się długa lista z ofertami pracy.