Nowy salon Peugeot w Gdańsku

11 grudnia 2020, 7:00
Najnowszy artukuł na ten temat Nowy salon Toyoty przy trójmiejskiej obwodnicy
Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty. Więcej zdjęć (6)

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Nowy salon marki Peugeot już oficjalnie rozpoczął działalność w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 295Mapka. To kolejna francuska marka w portfolio Grupy Zdunek.Działalność Peugeot Zdunek rozpoczęła się już kilka miesięcy temu od uruchomienia autoryzowanego serwisu. W listopadzie przyszła pora na salon sprzedaży i dział handlowy.

- Działamy na pełnych obrotach. Nasi specjaliści czekają na państwa w towarzystwie pełnej gamy modelowej w salonie. Do dyspozycji mają świetnie wyposażone samochody demonstracyjne, które z pewnością pomogą osobom zainteresowanym marką podjąć właściwą decyzję co do modelu, silnika oraz wyposażenia wymarzonego pojazdu. Poza silnikami spalinowymi mamy do dyspozycji również modele elektryczne oraz hybrydy typu plug-in - mówi Katarzyna Burda, Dyrektor Zarządzający marek PSA w Grupie Zdunek.
Nowy salon sprzedaży samochodów marki Peugeot znajduje się w kompleksie Grupy Zdunek przy al. Grunwaldzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Citroena. Obiekt ma powierzchnię 270 m kw. i może w nim zaparkować nawet siedem aut spod znaku lwa.

- Grupa Zdunek to ponad 40 lat historii i doświadczenia motoryzacyjnego, a tym samym nieustanny rozwój, w którego centrum stoi klient. Co możemy mu zaoferować? Pełen wachlarz usług - od odkupu auta, przez finansowanie, ubezpieczenie, serwis oraz naprawy blacharsko-lakiernicze, a to wszystko oczywiście na najwyższym jakościowo poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi doradcy chętnie się dzielą swoją pasją. Cieszymy się z dołączenia kolejnej marki do Grupy Zdunek, a na mapie Trójmiasta widzimy dla niej miejsce - dodaje.
Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty. Więcej zdjęć (6)

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Salon został urządzony zgodnie z najnowszymi standardami marki Peugeot. Dla klientów korzystających z serwisu wygospodarowano specjalną strefę - klimatyczną antresolę nad salonem, w której można się odprężyć, napić pysznej kawy czy poczytać prasę.

- Zadanie, które jest dla nas priorytetowe, to zapewnienie naszym klientom jak najwyższej jakości obsługi przy zakupie samochodu. Chcemy, aby doświadczenie związane z wyborem, zamówieniem oraz odbiorem pojazdu marki Peugeot nie było jednorazową przyjemnością, a początkiem drogi, w której również będziemy uczestniczyć. Bardzo ważna jest jakość obsługi posprzedażnej, która dla użytkowników marki Peugeot musi być na najwyższym poziomie. Nasz serwis funkcjonuje już od lipca tego roku, jesteśmy więc przygotowani do obsługi wszystkich modeli tej marki - dodaje.
Na zewnątrz obiektu wyeksponowana została strefa dla aut dostawczych i usługowych.

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty. Więcej zdjęć (6)

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Nowy salon Peugeot Zdunek już otwarty.

fot. Peugeot Zdunek

Peugeot to już czwarta francuska marka po Renault, Citroenie i DS Automobiles, której przedstawicielem została firma Zdunek. Dealer nie ukrywa, że ma bardzo poważne plany wobec wymienionych marek. Chce stworzyć francuskie miasteczko.

- W perspektywie dwóch lat planujemy otworzyć kolejne salony, w tym marki należące do grupy PSA. Budowę planujemy rozpocząć w połowie przyszłego roku, wybraliśmy lokalizację przy trójmiejskiej obwodnicy, co zagwarantuje klientom bezproblemowy dojazd, niezależnie od miejsca zamieszkania - zdradza Katarzyna Burda.
Gdański salon Peugeot Zdunek zlokalizowany przy al. Grunwaldzkiej 295 zaprasza wszystkich klientów od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 18 oraz w soboty w godz. od 9 do 15. Serwis funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-18, a w sobotę w godz. 9-15.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł