Odwiedź nowy serwis oponiarski w Gdańsku

21 kwietnia 2016 (artykuł sprzed 5 lat)
Prodrive - nowy serwis oponiarski. Więcej zdjęć (3)

Prodrive - nowy serwis oponiarski.

fot. Prodrive Opony & Serwis

Prodrive - nowy serwis oponiarski.

fot. Prodrive Opony & Serwis

Od 1 kwietnia na Oruni Górnej funkcjonuje nowa stacja serwisowa Prodrive. Firma zlokalizowana przy ul. Fieldorfa 20 zobacz na mapie Gdańska specjalizuje się w serwisie i wymianie ogumienia oraz mechanice eksploatacyjnej. Punkt można odwiedzać od poniedziałku do soboty.Nowoczesny obiekt nietrudno zlokalizować, gdyż powstał na działce sąsiadującej ze stacją paliw Lotos przy ul. Małomiejskiej 31 zobacz na mapie Gdańska. Firma Prodrive Opony & Serwis oferuje szeroki wachlarz usług - od wymiany i montażu ogumienia, przez serwis klimatyzacji, po naprawę zawieszenia.

- Specjalnością zakładu jest przede wszystkim serwis ogumienia połączony z mechaniką podstawową, eksploatacyjną. Wybraliśmy tę lokalizację, bo zauważyliśmy pewien deficyt tego typu miejsc na Oruni Górnej. Stąd pomysł rozpoczęcia działalności obiektu, w którym świadczone będą usługi na najwyższym poziomie - tłumaczy Paweł Labuda, właściciel serwisu Prodrive.
Stacja serwisowa wyposażona została w trzy stanowiska: dwa przeznaczone do wulkanizacji opon, a jedno do napraw mechanicznych. Wszystkie punkty są dostosowane do obsługi zarówno aut osobowych, jak i dostawczych.

Na długiej liście usług oferowanych przez firmę Prodrive znajdziemy: wymianę i montaż opon (również niskoprofilowych oraz run-flat), wyważanie i geometrię kół, naprawę opon i dętek, sprzedaż opon nowych i używanych, obsługę i programowanie czujników ciśnienia TPMS urządzeniem Ateq oraz Aligator, serwis klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę oleju, naprawę układu hamulcowego oraz zawieszenia, a także hotel opon.

- Zapewniamy najnowocześniejszy na rynku sprzęt oraz bardzo miłą obsługę. Kładziemy bardzo duży nacisk na fachowość i wysoką jakość usług - dodaje właściciel.
Flagowym projektem firmy jest Pakiet 5+ Prodrive. To zupełnie darmowa usługa, w której serwisanci sprawdzają auto pod kątem bezpieczeństwa. Pracownicy Prodrive zbadają zużycie klocków i tarcz hamulcowych, stan przedniego i tylnego zawieszenia, jakość płynu hamulcowego oraz poziom oleju.

- Każdy zainteresowany może do nas przyjechać i bezpłatnie skontrolować stan bezpieczeństwa swojego auta. Właściciele badanych aut otrzymują pełną wiedzę o ewentualnych usterkach albo brakach. Niedługo każdy nasz klient otrzyma również kartę przypisaną do numeru rejestracyjnego pojazdu, na której zapisywana będzie cała historia napraw - zdradza Labuda.
Do dyspozycji klientów oddano poczekalnię, w której przyjemnie spędzą czas w oczekiwaniu na wydanie gotowego auta. W specjalnej strefie można podłączyć się do sieci Wi-Fi, skorzystać z tabletów, obejrzeć program telewizyjny albo napić się kawy lub herbaty.

- W ostatnich dniach serwis Prodrive przeżywa istne oblężenie, a nasz zespół serwisowy pracuje dla państwa na najwyższych obrotach. Jednak żeby zaoszczędzić czas i uniknąć kolejek, zachęcamy naszych klientów do rezerwacji terminu w wybranym dniu na określoną godzinę - zakończył Paweł Labuda.
Serwis można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 18, a w soboty od godz. 9 do 14. Rezerwacja telefoniczna: 537 640 068. Bieżące informacje na temat serwisu publikowane są na oficjalnym profilu facebook'owym.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł