Otwarcie salonu Polaris w Gdańsku

17 września 2020, 7:00
mJ
W ofercie Polarisa znajdują się m.in. RZR. To pojazdy, które dostarczają dużo emocji na bezdrożach. Więcej zdjęć (9)

W ofercie Polarisa znajdują się m.in. RZR. To pojazdy, które dostarczają dużo emocji na bezdrożach.

fot. Polaris

W ofercie Polarisa znajdują się m.in. RZR. To pojazdy, które dostarczają dużo emocji na bezdrożach.

fot. Polaris

Firma Motocykle 3City została autoryzowanym przedstawicielem marki Polaris. W ofercie amerykańskiego producenta znajdują się m.in. quady, pojazdy UTV czy skutery śnieżne. Oficjalne otwarcie salonu Polaris odbędzie się 19 września.Firma Motocykle 3City funkcjonuje na lokalnym rynku od 2016 roku, a od dwóch tygodni posiada autoryzację na sprzedaż i serwis pojazdów marki Polaris. To pierwsza autoryzowana stacja tej amerykańskiej marki w Trójmieście, a zarazem największy salon na Pomorzu. Obiekt zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 59AMapka (dojazd od ul. Wielopole 15).

W salonie o powierzchni 350 m kw. wyeksponowano 10 pojazdów marki Polaris. Firma ma w swojej ofercie wszystkie pojazdy, które dostępne są na rynku europejskim. To offroadowe maszyny typu UTV (RZR, General), quady (Sportsman, Scrambler), pojazdy młodzieżowe (UTV i ATV) oraz skutery śnieżne.

Dealer - oprócz sprzedaży - zajmuje się także serwisem pojazdów.

Osoby zainteresowane zakupem Polarisa mają możliwość odbycia jazd testowych.

- Obecnie posiadamy pojazdy demonstracyjne z najpopularniejszymi silnikami, czyli modele Ranger 570 oraz Ranger 1000. Po premierze nowego Sportsmana 570 MY21 - również ten pojazd będzie u nas dostępny jako "demo" - zapowiada Marcin Kostiuk, dyrektor salonu Polaris.
Oficjalne otwarcie salonu Polarisa w Gdańsku odbędzie się w sobotę, 19 września. Początek imprezy zaplanowano na godz. 17. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie przejażdżek testowych, dobrego jedzenia i picia oraz muzyki.

- Zapraszamy do uczestnictwa w otwarciu salonu wszystkich zainteresowanych marką Polaris, ale także motocyklami marki Indian Motorcycle, MV Agusta oraz Malaguti - dodaje.

Czytaj także: Quady. Gdzie i za ile pojeździć w Trójmieście?Yamaha także oferuje swoim klientom pojazdy UTV. To popularne Rhino, które mieliśmy okazję przetestować w terenie.

mJ