Salon Renault Zdunek został przebudowany

2 kwietnia 2020, 7:00
Michał Jelionek
Najnowszy artukuł na ten temat

Usługa door-to-door w salonach samochodowych

Kolejny obiekt należący do Grupy Zdunek został przebudowany. Tym razem dealer odświeżył salon i serwis Renault w Gdańsku.Salonowy kompleks Grupy Zdunek przy ul. Miałki Szlak zmienia się nie do poznania. Najpierw dealer zbudował serwis i salon sprzedaży motocykli oraz używanych samochodów marki BMW, a wkrótce uruchomi obiekt nieobecnej dotąd na naszym rynku marki DS Automobiles. Teraz przyszła kolej na stację Renault.

To nie koniec rozbudowy motoryzacyjnego miasteczka. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu Renault powstaje salon Dacii.

Nowoczesny salon RenaultNajwiększy i najnowocześniejszy w regionie salon marki Renault powstał w miejscu dotychczasowego obiektu. Przebudowa rozpoczęła się wiosną ubiegłego roku i trwała blisko rok.

Aktualnie zakończony został I etap inwestycji, skupiony na modernizacji części salonowej. Teraz powierzchnia ekspozycyjna salonu Renault jest zdecydowanie większa. Obecnie w strefie demonstracyjnej zaparkowało 15 aut, a docelowo będzie ich 24.

Trwa realizacja II etapu inwestycji, która dotyczy przebudowy części administracyjnej w salonie Renault oraz budowy obiektu Dacii. Finalizacja prac planowana jest na przełomie roku.

Aktualnie salon i serwis Renault otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17.

Zdunek dba o zdrowie klientówW związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Covid-19 dealer wprowadził dodatkowe środki bezpieczeństwa i szereg udogodnień dla swoich klientów.

To chociażby usługa door-to-door, dzięki której możliwe jest odbycie jazdy testowej w miejscu swojego zamieszkania. Samochód demonstracyjny tuż przed jazdą próbną zostanie zdezynfekowany, a sama jazda odbędzie się bez udziału doradcy.

Usługa door-to-door oferowana jest także w przypadku serwisu. Pracownik firmy odbierze samochód od klienta, a po wykonanych pracach serwisowych odstawi go na miejsce.

Czytaj także: Salony i warsztaty samochodowe oferują usługę door-to-door

Dealer uruchomił na swojej stronie internetowej chat, w którym doradcy są do dyspozycji klientów 7 dni w tygodniu od godz. 8 do 23. Istnieje również możliwość wideoprezentacji wybranego modelu Renault i Dacia, wraz z przedstawieniem oferty finansowania.

Warto dodać, że w godz. od 10 do 12 salony oraz serwisy mogą przyjmować i obsługiwać wyłącznie klientów powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach obiekty dostępne są dla wszystkich.

Czytaj także: Salony samochodowe otwarte