Supercross w Ergo Arenie odwołany

26 października 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
mJ

W ostatni weekend listopada w Ergo Arenie zobacz na mapie Gdańska miały odbyć się mistrzostwa Europy w supercrossie. Decyzją organizatorów - impreza nie odbędzie się w planowanym terminie. Powodem jest zbyt małe zainteresowanie kibiców.W oświadczeniu organizatorów wydarzenia czytamy:

"Z powodu niesatysfakcjonującego poziomu sprzedaży biletów w momencie podejmowania tej decyzji jesteśmy zmuszeni do podjęcia działań, które spowodują, że impreza podobnie, jak poprzednie jej edycje, odbędzie się na wysokim poziomie i zapewni kibicom oraz zawodnikom ściganie na wysokim poziomie i niezapomniane emocje."

Niewykluczone, że impreza, która miała zwieńczyć sezon 2018... zainauguruje sezon 2019. Organizatorzy ze Sportainment robią wszystko, aby odwołane wydarzenie zostało przeniesione na początek przyszłego roku.

Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem portalu eventim.pl bądź w sklepach Empik, Media Markt/Saturn - więcej informacji na temat zwrotu znajdą tutaj. W przypadku osób, które kupiły wejściówki przez Groupon - zwrot zostanie dokonany automatycznie.

Tak było w roku 2017.

mJ