Toyota Walder ogłasza start wielkiej wyprzedaży

9 listopada 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Końcówka roku to tradycyjnie już gorący czas wyprzedaży w trójmiejskich salonach samochodowych. Jak co roku jedną z najbardziej wyczekiwanych ofert zaprezentuje trójmiejski przedstawiciel Toyoty - firma Walder.Toyota Walder notuje kolejne rekordy sprzedażowe. Dealer spodziewa się mocnego zakończenia roku, którego ukoronowaniem będzie wielka wyprzedaż rocznika 2018.

Promocyjne warunki zakupu samochodów z rocznika 2018 dotyczą niemal wszystkich oferowanych przed dealera modeli. Korzyści wynikające z zakupu Toyoty w ofercie wyprzedażowej sięgają nawet 25 tys. zł. Co ważne, nową Toyotę można nabyć na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, korzystając z oferty kredytowania, leasingu oraz wynajmu.

Już teraz Toyota Walder zaprasza wszystkich zainteresowanych ofertą wyprzedażową do swoich salonów zlokalizowanych w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58 zobacz na mapie Gdyni, a także w Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28 zobacz na mapie Gdyni.

Więcej informacji na temat oferty wyprzedażowej można uzyskać kontaktując się z dealerem poprzez formularz zawarty na stronie internetowej: toyotawyprzedaz.com.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł