Toyota Walder: trójmiejska premiera Camry

12 października 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Interesująca stylistyka, bogato wyposażone wnętrze oraz oczywiście napęd hybrydowy, oferujący niezapomniane wrażenia z jazdy - po 14 latach nieobecności na europejskim rynku powraca legendarna Toyota Camry.Toyota Camry to kultowy i bardzo dobrze kojarzony w Polsce model. W naszym kraju oferowany był przez Toyotę do roku 2004, a największą popularnością cieszyła się trzecia generacja modelu - XV10 (produkcja w latach 1992-1996). Teraz Camry powraca w wielkim stylu, w zupełnie nowej odsłonie.

Najnowsza, ósma już generacja Toyoty Camry, będzie dostępna z napędem hybrydowym, a jej europejski debiut wzbogaci gamę hybrydowych modeli Toyoty do ośmiu. Najnowszy napęd hybrydowy z silnikiem benzynowym o pojemności 2,5 litra i mocy 218 KM łączy niskie zużycie paliwa, niewielką emisję spalin i cichą pracę z większą mocą.

W debiutującej Toyocie Camry nadal znaleźć będzie można wartości, które stały się podstawą jej ogromnej popularności na świecie - legendarną jakość, trwałość i niezawodność, wysoką kulturę jazdy, a także elegancki styl nadwozia oraz komfortowe i przestronne wnętrze. Zaawansowane napędy zapewnią dynamikę i przyjemność z jazdy.

Nowa Toyota Camry Hybrid trafi do salonów w Polsce, podobnie zresztą, jak w całej Europie Zachodniej, w pierwszym kwartale 2019 roku.

Tymczasem już 19 października Toyota Walder, największy w północnej Polsce dealer japońskiej marki z salonami w Chwaszczynie zobacz na mapie Gdańska i Rumi zobacz na mapie Gdyni, zaprasza swoich klientów na premierowy pokaz modelu Camry.

Wszystkich zainteresowanych specjalną, przedsprzedażową ofertą Toyoty Camry, dealer zaprasza do kontaktu mailowego pod adresem: aneta.janczewska@toyotawalder.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł