W sobotę motoryzacyjny zlot przy stadionie

6 sierpnia 2020, 14:00
mJ

W najbliższą sobotę, 8 sierpnia, parking przy Stadionie Energa GdańskMapka kolejny raz wypełni się wymuskanymi i wystylizowanymi samochodami oraz ludźmi - przed nami zlot Street Meeting Polska: Trójmiasto V4. Jak zapowiadają organizatorzy, na pewno będzie na czym oko zawiesić. Początek imprezy o godz. 18.To czwarta odsłona gdańskiego spotu organizowanego przez grupę Street Meeting Polska, która zrzesza miłośników motoryzacji z całego kraju i cyklicznie zaprasza na spotkania w różnych zakątkach Polski. Najbliższy zlot odbędzie się przy Stadionie Energa Gdańsk.

- Spodziewamy się około 400-500 samochodów, które zostaną podzielone na sektory koncernów lub marek. Będą to m.in. samochody premium, auta klasyczne, autorskie projekty samochodowe oraz grupy motocyklistów. Na nasze spoty przyjeżdżają auta głównie z Pomorza oraz Warmii i Mazur. Skala naszego wydarzenia jest naprawdę duża - tłumaczy Jakub Kosobudzki, organizator imprezy.
W kilkugodzinnym wydarzeniu przewidziano kilka konkursów. Właściciele aut wezmą udział w konkursie na najgłośniejszy wydech, na najniższe zawieszenie (w formie limbo) i auto spotu. Z kolei chętni uczestnicy będą mogli rywalizować w przeciąganiu liny oraz limbo (przechodzenie pod tyczką).
Nie zabraknie foodtrucków, strefy chilloutu oraz wystawców z branży motoryzacyjnej.

- Nasze wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością. Naprawdę warto przyjechać na nasze wydarzenie, ponieważ uczestnicy mogą podziwiać piękne projekty oraz samochody, które czasami trudno uchwycić na co dzień. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził - dodaje.
Warto dodać, że organizator nie pobiera żadnych opłat. Należy jednak uiścić opłatę parkingową w kwocie 8 zł.

- W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju prosimy o zachowanie dystansu społecznego. Obligatoryjnie będziemy dokonywać pomiaru temperatury przy wjeździe na teren wydarzenia - zakończył Kosobudzki.
Harmonogram wydarzenia:
18:00 - otwarcie bram wjazdowych
19:30 - rozpoczęcie konkursu dla ludzi: limbo oraz przeciąganie aut
20:30 - konkurs na wydech
22:00 - konkurs na zawieszenie (limbo)
23:00 - konkurs na auto spotu (przejazd aut w kolumnie i głosowanie)
24:00 - wręczenie nagród i zakończenie SM V4

mJ