W sobotę zlot motoryzacyjny w Gdańsku

1 października 2020, 14:00
mJ

W najbliższą sobotę trójmiejska grupa motoryzacyjna Carvibes zaprasza wszystkich fanów czterech kółek na drugą edycję zlotu. Jak zapowiadają organizatorzy - podczas kilkugodzinnego spotkania będzie przede wszystkim na czym oko zawiesić, bo pojawią się naprawdę efektowne projekty motoryzacyjne. Spot odbędzie się na placu przy Trakcie św. Wojciecha 237Mapka. Wstęp kosztuje 10 zł od osoby.Carvibes to stosunkowo świeży projekt, którego celem jest zintegrowanie trójmiejskiej społeczności motoryzacyjnej. Pomysł realizowany jest przez siedmiu motomaniaków, którzy najpierw, 27 czerwca, zorganizowali premierową odsłonę zlotu, a teraz zapraszają na drugą edycję "Carvibes SPOT VOL 2".

Motoryzacyjna integracja odbędzie się 3 października na zamkniętym terenie przy Trakcie św. Wojciecha. Na placu o powierzchni 10 tys. m kw. - oprócz ekspozycji kilkudziesięciu wypieszczonych i zmodyfikowanych aut - czekać będzie wiele atrakcji dla odwiedzających.

- Spodziewamy się około 70 wyselekcjonowanych projektów. Będą to auta różnych marek, ale również o zróżnicowanym przeznaczeniu. Dla odwiedzających przygotowaliśmy liczne atrakcje, m.in. konkurs na drift taxi, muzykę graną przez DJ-a, konkursy, pokazy i foodtrucki. Zapewniamy świetną atmosferę. Podczas pierwszej edycji wydarzenia odwiedziło nas około 600 osób, zgromadziliśmy również 70 projektów. Impreza zakończyła się sukcesem, ale naszym celem jest stały rozwój, więc zawsze chcemy coś poprawić, zrobić coś lepiej i ciekawiej. I tak będzie podczas drugiego spotu. I pamiętajcie, nasze motto brzmi "Carvibes - goodvibes" - wyjaśnia Przemek z grupy Carvibes.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14, a zakończy około godz. 21. Wstęp na teren imprezy jest płatny i kosztuje 10 zł od osoby. Organizatorzy przygotowali dla przyjezdnych darmowy parking na 150 aut, który zlokalizowany jest przed bramą wjazdową na teren imprezy.

mJ