Weź udział w wirtualnych wyścigach i jazdach testowych BMW M3 i M4

26 maja 2021, 14:00
mJ
Każdy z uczestników turnieju będzie miał okazję zasiąść za kierownicą BMW M3 lub M4. Więcej zdjęć (2)

Każdy z uczestników turnieju będzie miał okazję zasiąść za kierownicą BMW M3 lub M4.

fot. BMW

Każdy z uczestników turnieju będzie miał okazję zasiąść za kierownicą BMW M3 lub M4.

fot. BMW

BMW Zdunek i BMW Polska zapraszają wszystkich miłośników marki na niecodzienne wydarzenie. W dniach 1-2 czerwca w gdyńskim salonie przy ul. Druskiennickiej 1AMapka zapisani wcześniej uczestnicy zasiądą w fotelu symulatora wyścigów, a następnie za kierownicą prawdziwego BMW M3 lub M4. Liczba miejsc jest ograniczona.Turniej BMW Virtual vs. Reality Tour organizowany jest przez krajowego importera BMW we współpracy z wybranymi przedstawicielami marki. Inauguracja wydarzenia odbyła się 25 maja w szczecińskim salonie BMW, natomiast turniej zakończy się 8 lipca w Poznaniu. Łącznie krajowe eliminacje odbędą się w 12 miastach, w tym także w Gdyni. Trójmiasto będzie trzecim przystankiem zawodów.

1 i 2 czerwca w salonie BMW Zdunek zarejestrowani uczestnicy przystąpią do wirtualnej rywalizacji w fotelu symulatora. Wyścig odbędzie się na platformie rFactor2. Zawodnicy w ciągu 20-minutowych jazd będą musieli "wykręcić" jak najlepszy czas pięciu okrążeń. Po zakończeniu wirtualnych jazd każdy z uczestników będzie miał okazję przetestować BMW M3 lub M4 u boku instruktora, już na prawdziwych drogach.

BMW Virtual vs. Reality Tour. Więcej zdjęć (2)

BMW Virtual vs. Reality Tour.

mat. prasowe

BMW Virtual vs. Reality Tour.

mat. prasowe

Dwóch uczestników z najlepszymi czasami automatycznie otrzyma przepustkę do półfinałowych zmagań na arenie międzynarodowej, a dokładnie na torze Salzburg Ring. Do Austrii poleci także trzecia osoba wyłoniona z polskich eliminacji, której organizator przyzna "dziką kartę".

Dodatkową nagrodą dla duetu krajowych zwycięzców będą weekendowe jazdy zatankowanym do pełna modelem BMW.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO TURNIEJU

Liczba miejsc jest ograniczona - to zaledwie 14 osób dziennie. Zatem w gdyńskiej eliminacji weźmie udział maksymalnie 28 osób. Co więcej, minimalny wiek uczestnika wynosi 18 lat.

- Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba spełnić pewne kryteria, jak chociażby wiek. Call Center BMW zadzwoni do osoby, która się zarejestrowała, aby przeprowadzić wywiad. Do dyspozycji uczestników oddane zostaną dwa symulatory. Zawody w naszym salonie będą odbywać się w godz. 9-17 - tłumaczy Agnieszka Moczyńska z BMW Zdunek.
Nowy symulator wyścigowy w Gdańsku

mJ

Opinie wybrane


wszystkie opinie (21)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.