Rozładuj emocje i... zdemoluj auto

29 lutego 2020, 7:00
mJ

Masz ochotę dać upust negatywnym emocjom? Koniecznie odwiedź gdański złomowiec Panta, w którym całkowicie legalnie, w bezpiecznych warunkach zdemolujesz wysłużony pojazd. Godzinne niszczenie wycenione zostało na 350 zł.W tej rozrywce nie ma zasad. Przychodzisz, zakładasz obowiązkową odzież ochronną (kombinezon, kask, okulary i rękawice), w dłoń chwytasz dostępne narzędzia i na zamkniętym placu dewastujesz leciwy, niesprawny pojazd podstawiony przez pracowników Panty.

Auto możecie demolować m.in. łomem, młotami, rurą, prętem, kijem bejsbolowym, nożem czy siekierą. Dodatkowo wrak można "upiększyć" kolorowymi sprejami. Zabawa kończy się, kiedy nie będzie już co niszczyć albo najzwyczajniej będziecie mieli już dość.

Co ważne, oprócz specjalnej odzieży ochronnej, którą zapewniają organizatorzy, obowiązkowe jest założenie pełnego obuwia.

Renault przed i po demolce. fot. Michał Jelionek / Trojmiasto.pl

- Na demolkę przekazujemy auta przygotowane do kasacji. Samochody są osuszone, nie posiadają żadnych płynów i akumulatora, są przygotowane do rozbiórki - wyjaśnia Mateusz Żytkiewicz z Panty.
Przed rozpoczęciem demolki każdy uczestnik musi podpisać stosowny dokument, w którym oświadcza, że jest się osobą pełnoletnią, a do zabawy wchodzi na własną odpowiedzialność.

Koszt godzinnej demolki auta to 350 zł.
Zdemoluj pokój dla... zabawy
Czy chciał(a)byś wziąć udział w auto-demolce?
18%

tak, zawsze marzyłe(a)m o zdewastowaniu auta

36%

raczej tak, ale 350 zł za demolkę to trochę drogo

14%

raczej nie, nie bawi mnie demolowanie auta, wolę inne rozrywki

32%

nie, to kompletna bzdura

zakończona

łącznie głosów: 1246

mJ