Zobacz kaskaderskie popisy na żywo

19 lipca 2016 (artykuł sprzed 4 lat)
Michał Jelionek

20 lipca giełdą w Pruszczu Gdańskim zawładną kaskaderzy z międzynarodowej grupy American Monster Truck Motor Show. W ekstremalnym pokazie zobaczymy m.in. podniebne skoki na motocyklach, przejazd przez ścianę ognia czy auta jeżdżące na dwóch kołach.American Monster Truck Motor Show to trwający 100 minut spektakl, w którym swoje nieprzeciętne umiejętności prezentują kaskaderzy. Widowiskowości mrożącym krew w żyłach występom dodają elementy pirotechniczne, gra świateł oraz oprawa muzyczna.

Pokaz American Monster Truck Motor Show rozpocznie się w środę o godz. 18 na terenie giełdy w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 36.

Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny... jak zapowiadają organizatorzy, każdy, kto pojawi się na pokazie, poczuje się jakby oglądał amerykański film akcji na żywo.

W programie środowego wydarzenia zobaczymy m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, drift, palenie "gumy", przebijanie głową płonącej ściany, jazdę na dwóch kołach, kaskaderów jeżdżących na bocznych kołach samochodów osobowych i quadów czy podniebne skoki z akrobacjami na motocyklach. Wisienką na torcie każdego pokazu są monster trucki, które zaprezentują swoją siłę miażdżąc inne auta.

Bilety na pokaz American Monster Truck Motor Show kosztują: 40 zł (osoba dorosła), 30 zł (młodzież), 20 zł dzieci (do lat 3. wstęp bezpłatny). Wejściówki na pokaz można nabyć na miejscu, kasa czynna będzie od godz. 16.

Pierwszy polski monster truck w akcji