Naukowiec z Gdyni w nowej edycji "Top Model"

25 października 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Mateusz Groen
25-latek walczy o sławę w nowej edycji programu "Top model". Więcej zdjęć (11)

25-latek walczy o sławę w nowej edycji programu "Top model".

fot. Kawalkowska photography

25-latek walczy o sławę w nowej edycji programu "Top model".

fot. Kawalkowska photography

Mieszkający w Gdyni Mariusz Jakubowski jest jednym z uczestników IX edycji programu "Top Model" i walczy o tytuł najlepszego modela w Polsce. Oto naukowiec, miłośnik egzotycznego napoju kombucha, właściciel firmy z żywnością i były tancerz, który w telewizji szuka spełnienia marzeń o sławie.Najbliższe wydarzenia w Trójmieście


Młody naukowiec podbija wybiegMariusz Jakubowski na co dzień mieszka w Gdyni. Jest absolwentem towaroznawstwa i zarządzania jakością na Uniwersytecie Morskim, a na koncie ma wiele publikacji związanych z wykształceniem.

Prowadzi również własną firmę zajmującą się żywnością, głównie specjalizującą się w napojach. Model szczególne zamiłowanie żywi do fermentacji oraz sposobów wytwarzania kombuchy, czyli napoju stworzonego na bazie fermentacji herbaty przy pomocy grzyba herbacianego. Napój znany jest od wieków za sprawą swoich zdrowotnych właściwości. Ostatnimi czasy jego popularność mocno wzrosła i zdobywa coraz większą rzeszę fanów.

Najzdrowsza herbata świata będzie produkowana w GdyniJak udało nam się ustalić, zgłoszenie się do programu nastąpiło po namowach wielu osób z otoczenia Mariusza, które to sugerowały, że nadaje się do tego zajęcia. Jego fizyczne predyspozycje jednoznacznie to potwierdzają: model ma 191 cm wzrostu i proporcjonalną budowę ciała z zarysowanymi mięśniami.

Model oczarował Patrycję Markowską:
W trwającym właśnie sezonie uczestnicy musieli zmierzyć się z niekiedy nietypowymi wyzwaniami stawianymi im przez jury. Jedną z konkurencji była sesja przy użyciu szarf. Nie sprawiło to większego problemu Mariuszowi, ponieważ przez 11 lat tańczył breakdance, a nawet posiadał własną szkołę tańca. Niestety z uwagi na kontuzję taniec musiał zejść na dalszy plan.

W ostatnich odcinkach mogliśmy zobaczyć także modela w objęciach Klaudii El Dursi, uczestniczki poprzedniej edycji programu, z którą wspólnie pozował w romantycznej sesji.

Uczestnicy z Trójmiasta, którzy wystąpili w "Top Model"Podczas 10 lat emitowania przez stację TVN programu "Top Model" na wybiegu pojawiła się dość pokaźna liczba osób z naszych lokalnych stron. Wśród nich posiadamy nawet dwoje zwycięzców: Radka Pestkę i Osi Ugonoh.

Do końca edycji zostało jeszcze kilka odcinków - wielki finał zaplanowano na 25 listopada. Czy w w najlepszej trójce uczestników zobaczymy gdynianina? Tego dowiemy się wkrótce.

Czy oglądasz program "Top Model"?
46%

tak, bardzo go lubię

16%

tak, ale wybiórczo

10%

widziałe(a)m kilka odcinków

28%

nie, nie interesuje mnie to

zakończona

łącznie głosów: 1299