Maturzysto, wybierz uczelnię, która zadba o Twoją karierę

11 sierpnia 2020

Najlepsze na Pomorzu prawo, cenieni na rynku pracy absolwenci zarządzania, administracji, finansów i rachunkowości, specjaliści logistyki, szybko znajdujący pracę po zakończeniu (a nawet w trakcie) studiów, dobrze przygotowani do zawodu studenci bezpieczeństwa wewnętrznego. Studia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni to inwestycja w udaną i atrakcyjną karierę zawodową. A kto nie chciałby zadbać o swoją przyszłość!WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to uczelnia numer 1 na Pomorzu, od lat stawiająca na poziom kształcenia. Kierunek prawo plasuje się w czołówce ogólnopolskich rankingów zarówno pod względem jakości kształcenia, jak i efektywności zdanych egzaminów na aplikacje. W tegorocznym Rankingu Wydziałów Prawa "Dziennika Gazeta Prawna", gdyńska WSAiB zajęła trzecie miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce! Z kolei dziennik "Rzeczpospolita" sklasyfikował Wydział Prawa i Administracji na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych pod względem zdawalności na aplikacje prawnicze. Dodatkowo absolwenci są w czołówce najlepiej zarabiających początkujących prawników - WSAiB zajmuje trzecie miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce, według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i ZUS (raport z 2019 r.).

- To efekt kształcenia przez praktyków prawa i empiryczny wymiar studiów - w programie są inscenizacje sądowe w uczelnianej sali rozpraw, udział w rozprawach w sądach cywilnych, karnych i administracyjnych, a także zajęcia z medycyny sądowej w prosektorium oraz w laboratorium techniki i taktyki kryminalistycznej - mówi dr Paweł Chyc, dziekan Wydziału Prawa i Administracji WSAiB.
Podobnie wysoka jakość kształcenia praktykowana jest na kierunkach związanych z logistyką, biznesem i zarządzaniem.

- Logistycy mogą uczestniczyć w programie studiów dualnych - już w trakcie nauki są zatrudnieni na etat w renomowanym przedsiębiorstwie logistycznym - Nagel-Group, by wiedzę teoretyczną sprawdzać w praktyce i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe - wyjaśnia dr Mariola Łuczak, dziekan Wydziału Zarządzania WSAiB. - Eksperckie wykłady i szkolenia wraz z programem praktyk i staży zawodowych prowadzone są również w partnerstwie z firmą Uni-Logistics. Na naszych studiach mocno stawiamy na praktyczną stronę wiedzy. Chcemy, aby studenci dobrze radzili sobie na rynku pracy.
Przed Biurem Rekrutacji WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy Kieleckiej 7 jest spory ruch, wszyscy w maskach. Trwa rekrutacja na studia.

- Dużym zainteresowaniem kandydatów co roku cieszą się studia związane z bezpieczeństwem, w tym kryminalistyka oraz służby specjalne i policyjne, które nasza uczelnia realizuje we współpracy programowej z Komendą Główną Policji. Tak jest i w tym roku - mówi Oksana Rodkina z Biura Rekrutacji WSAiB. - Także biznesowe studia w języku angielskim są chętnie wybierane zarówno przez osoby z zagranicy, jak i przez polskich maturzystów. Są jeszcze miejsca, ale lepiej się spieszyć - dodaje Oksana Rodkina.
Zgodnie z nowoczesnymi trendami gdyńska WSAiB ma również ofertę dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia - pracujących w ciągłych rozjazdach, żyjących za granicą czy też godzących obowiązki rodzinne z zawodowymi. To studia w trybie on-line. Umożliwiają podniesienie kompetencji w elastyczny i nowoczesny sposób, w wybranym przez siebie czasie i miejscu.

Dobra lokalizacja, przyjazny dziekanat, wartościowi wykładowcy, a także rozbudowany system stypendiów dla studentów to wszystko sprawia, że WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest chętnie wybierana i polecana. Stypendia pozwalają opłacić czesne, staż czy inny życiowy cel. O właściwy dobór finansowania dba pełnomocnik rektora ds. stypendiów. Studenci mogą otrzymywać nawet 1000 zł miesięcznie.

Rekrutacja na studia I i II stopnia już trwa, obecnie obowiązuje promocja na wpisowe, a pełna oferta studiów znajduje się na stronie internetowej uczelni:WSAiB

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii