Nauka w rytmie WOŚP

28 stycznia 2021, 15:30
ws

Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańsku gra w tym roku razem z WOŚP. Oprócz wielu licytacji, na których znalazły się m.in. książki, uczestnictwo w zajęciach dodatkowych, gadżety czy nawet korepetycje, najmłodsi, którzy w styczniu wrócili do nauki stacjonarnej, nawet uczą się w rytmie orkiestry, bo dzwonki na przerwy i lekcje to w tym tygodniu hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.- W Morskiej Szkole Podstawowej im. Aleksandra Doby w Gdańsku dotychczasowy dzwonek - muzykę z "Piratów z Karaibów" - zastąpiono hymnem WOŚP. Wszystko przed zbliżającym się 29. finałem Orkiestry. Na filmiku roztańczeni i radośni uczniowie klasy 2a - informuje nas Kamil Gajewski, dyrektor Morskiej Szkoły Podstawowej.
Do 31 stycznia można wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, biorąc udział w licytacjach przygotowanych przez szkołę.

Na licytacjach znajdziemy m.in. korepetycje z matematyki bądź chemii na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum, które poprowadzi Anna Wojtkow - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz oligofrenopedagog pracujący w Morskiej Szkole; voucher do restauracji, książki i obrazy, wejściówki na darmowe zajęcia artystyczne dla dzieci w Gdańskiej Szkole Artystycznej, godzinny spacer z Anorem - psem dogoterapeutą i gwiazdą telewizji śniadaniowych, piłki z autografami zawodników ekstraklasy Lechii Gdańsk sezonu 2020/2021.

Morska Szkoła Podstawowa gra razem z WOŚP. Więcej zdjęć (1)

Morska Szkoła Podstawowa gra razem z WOŚP.

mat. MSP

Morska Szkoła Podstawowa gra razem z WOŚP.

mat. MSP

Czytaj też: Trójmiejskie restauracje i hotele wspierają WOŚP

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

ws

Opinie wybrane


wszystkie opinie (21)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.