Rewolucja w zakupach podręczników

25 czerwca 2013 (artykuł sprzed 7 lat)

Rodzice i uczniowie zaczęli już kompletować podręczniki na przyszły rok szkolny. Tych, którzy nie chcą marnować czasu na poszukiwanie książek, ucieszy informacja, że od tego roku dzięki nowej, rewolucyjnej metodzie nie wychodząc z domu można nie tylko zamówić podręczniki w atrakcyjnych cenach, ale też sprawdzić pełen wykaz podręczników wymaganych w klasie swojego dziecka.Kupowanie podręczników szkolnych co roku dostarcza rodzicom wielu stresów. Najpierw spisywanie listy potrzebnych książek, potem krążenie po księgarniach w poszukiwaniu tytułów... To może wyprowadzić z równowagi nawet najcierpliwszych - zwłaszcza, jeśli wyprawki potrzebuje więcej niż jedno dziecko.

W tym roku spółka Gdański Dom Książki posiadająca kilkanaście księgarń w województwie pomorskim wprowadziła rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców - nie tylko zapracowanym, ale też ceniącym wygodę - wprowadzając unikalny internetowy system do zamówień podręczników. Internetowa Baza Podręczników dostępna jest pod adresem: podreczniki.dom-ksiazki.pl

Dlaczego ten system jest lepszy od innych?

Dzięki współpracy ze szkołami na stronie zamieszczone są wykazy podręczników wymaganych w konkretnych klasach. Po wejściu na stronę, wystarczy odnaleźć szkołę i klasę dziecka, a system pokaże nam kompletną listę podręczników obowiązujących w danym roku szkolnym.

Wszystkie podręczniki można zamówić dosłownie w ciągu kilku minut, a odebrać w wybranej księgarni, w dogodnym dla siebie czasie. Wystarczy jedna wizyta w księgarni i sprawa załatwiona - bez stresu, biegania od księgarni do księgarni czy przeszukiwania wielu sklepów internetowych. Dzięki nowatorskiej aplikacji zakup podręczników będzie w tym roku prostszy, sprawniejszy, a na dodatek unikniemy ryzyka zakupu nieodpowiednich książek.

Ponadto do 15 sierpnia skorzystać możemy z promocji i oprócz czasu zaoszczędzić sporo pieniędzy. Rabaty sięgają 12 proc.!

Gdański Dom Książki Sp. z o.o.
ul. Leona Miszewskiego 16
80-239 Gdańsk
http://podreczniki.dom-ksiazki.pl

e-mail: uwagi@dom-ksiazki.pl
tel. 58 341 23 50
fax. 58 341 25 36
infolinia: 801 005 047

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł