• Lechio ucz sie (4)
      ...jak gra sie do konca. Wstyd!
      Forest
      7 miesięcy
    • Przed bramką velinowica Nalepa był faulowany co uniemożliwiło mu interwencje, sędzia bał się dwa razy nie uznawać bramki.
      7 miesięcy
      • chyba tylko ktos z downem by uwierzył
        tym pseudo kopaczon ktorzy przez caly mecz sie przewracali i dyskutowali z sedzia i pisze to jako Gdanszczanin , bardzo słaby mecz Lechii i co chwile tylko przeracali sie na murawie i dyskusję z sedzią , nie dało sie tego ogladac w TV.
        7 miesięcy
    • Piles! - nie pisz (2)
      7 miesięcy
    • widac ze beton ktory na meczu nie byl, bo pseudo pilkarze z gdanska bez honoru jedynie co potrafia to sie przewracac i biegac (6)
      po raz kolejny sedzia ktory gwizdal dla niemca , prawidlowa bramka nie uznana wszystkie faule dla lechi po ktorych jak to co derby pilkarze zwijaja sie z wielkiego bolu by po 2 minuty co sekunda krasc a po chwili wstaja szybciutko i uciekaja pokazuje tylko jakimi sa manipulantami a sedziowie w derbach jakby to byl przypadek pozwalaja na taki cyrk , kuciakowi bym 2 razy zolta pokazal za przedluzanie , haraslinowi rowniez oraz temu pajacowi z obrony , nie potrafia betony grac kombinacyjnie tylko stale fragmenty stad pelne gacie i udawanie co dotkniecie piłki !
      Roman
      7 miesięcy
    • Jak Luka Vucko w 2010 roku w 98 minucie strzelał na 2:2... (5)
      ...to było ok? Teraz Arka okradziona z prawidłowej bramki. Powinno być 3:2. Gdyby nie symulowanie Lechii to mecz zostałby zakończony w 90minucie.

Późne 2:2! Klątwa odwrócona? :) oby!
      olo
      7 miesięcy
      • Jakiej kurka prawidłowej ? Wchodzi d*pa pajac na 5 metrze w bramkarza i jest faul na 5 metrze bramkarz jest nie tykalny glombie jeden ,to raz ,dwa z jakiej przyczyny sędzia dolicza 9 minut gdzie mógł doliczyć max 6-7 min trzecia sprawa to przed golem na remis faulowany jest Nalepa z Lechii
        7 miesięcy
        • sedzia widzial co chwila ten cyrk z upadaniem
          z bieganiem po pilke ktora ma pod nogami i pokazywal ze doliczy , doliczyl 9 min nimimum ze mecz bedzie trwal nie krocej niz 9 minut i caly czas niemiecki klubic z pelnymi gaciami sie przewracal , stad w 100 minuciew dostaliscie gonga i pokazalo wam to sprawiedliwosc z gory jak nauczeni jestescie jedynie udawac przewracac sie kopac i prowokowac , normlany sedzia dawno by ten cyrk wasz kartkami zakoczyl , ale dalej spine na necie robcie to potraficie wrzucac filmiki z januszami jaka to wielka lechia a gdy ma dojsc do 40 na 40 co sie stało? oczywiscie lepiej gowniarzy z flagami i waszym kretem gonic bo na bitke tak jak na gre jestescie za slabi wiec trzeba udawac
          7 miesięcy
        • był popychany
          tyle w temacie. Jaki klub taka gra
          7 miesięcy
        • W języku polskim piszemy nietykalny, nie tykalny to błąd. druga sprawa - głąb, nie błomb. Trzecia - przecinek stawiamy przez spacją a nie po spacji. Jak używasz skrótu do słowa minuta to stawiasz kropkę po literze N - przykład - min. No i czwarta sprawa - jak piszesz komentarz to automat podkreśla błędy więc jak tego nie poprawisz to jesteś naprawdę niezłym głąbem. Ale czego innego można się spodziewać po typku, który kibicuje Olimpii....
          OkO
          7 miesięcy
        • Vijenovic co najmniej
          Dwie czerwone powinien zobaczyc
          7 miesięcy
    • gdzie masz ślepia...? zawalone betonem..? dla kogo gwizdał...?? dla betonów, którzy od 15 lat skręcają wyniki meczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      7 miesięcy
    • Po drugim golu dla Lechii nie wytrzymałem i emocje wygraly! Nie spodobalo sie to miejscowym. Do konca meczu z ziomkami musieliśmy byc w toalecie. Dzieki redakcjo za rzetelną relację bo bysmy w tej toalecie umarli z braku emocji! Wyjazd udany i owocny. Szaliki skrojone nam ukradli... Niestety.
      Uciekałem na Żabiance
      7 miesięcy
    • Stefański był na VAR i kolejny raz w derbach przekręca Arkę
      ciekawe, czy pokazał Kwiatkowskiemu wszystkie ujęcia - to co widzieli widzowie w TV było jasne: Nalepa pchnął Schirtladze na Kuciaka, a sędzia uznał to jako faul Arkowca??? przekręt w biały dzień
      7 miesięcy
    • Lalkowy nie osmieszaj się że sędzia gwizdal dla Arki wy cały czas kladliscie się na boisku i wiecznie gwizdal rzuty wolne dla Was.Caly czas macie farta bo Arka powinna wygrać bo była lepszym zespołem od lalek.Bramka powinna być uznana nawet mówił to p.Milcarski w Lidze+ Ekstra.,a jak był faul na Waszym Kuciaku to najpierw był popychany zawodnik Arki przez Waszego cienkiego Nalepe i powinien być rzut karny dla Wielkiej Arki tyle w temacie lalki strzeliły dwie szmaty i myśleli że mecz wygrali
      7 miesięcy
      • Wstyd dla słabiutkiej drużyny rolmopsów
        Jedenaście lat arka nie wygrała derbów. Jedenaście lat w piłce nożnej to wieczność. W tym roku śledzie macie zjazd do pierwszej ligi.
        7 miesięcy
  • W 3miescie bez zmiany. Lechia Pany ! (13)
    7 miesięcy
  • Lipa, ale sprawiedliwa (4)
    Yogi
    7 miesięcy
    • Qwa Lechia remisuje wygrany mecz.Szkoda.W korupcji tylko nalepa się wyróżniał, reszta to ........Lechio pycha została ukarana.
      sbek oprawca, kumpel bolka.
      7 miesięcy
      • Nie tyle pycha, co... nie wiem. Spali ci Wasi piłkarze przez ostatnie 20 minut? Nalepa się rozszalał i nagroda na koniec była.
        7 miesięcy
      • Widać to zwłaszcza w ostatniej bramce Arki
        Michał ma na sobie dwóch rywali (a i tak nie dali mu rady, szacun), Błażej mnie tu zawiódł, był za daleko a w dodatku złamał linię - czary goryczy dopełnił Tomek, który po pierwsze spóźniony (a przecież dopiero co wszedł) a po drugie fatalnie interweniujący i w efekcie zawodnik spokojnie strzela będąc już w polu karnym i niemal dokładnie naprzeciwko bramki. Panowie! Gra się do końca! Po co tyle się męczyć by przegrać w parę minut?
        Zi0m
        7 miesięcy
    • bo w derbach gra się inaczej
      jak podejdziesz jak do zwykłego meczu ligowego to prawie zawsze dostaniesz baty, tu się gra do końca, ciśnie ostro i agresywnie, bo nikt potem nie będzie pamiętał nic innego jak tylko wynik derbów przez kilka następnych lat :)
      Zi0m
      7 miesięcy
  • Kiedy wygracie z nami śledziki??? (17)
    • Betony. (1)
      jak smakują 3 pkt i zapowiadane 4 - 0 dla was. Nie wygrać z drużyną, która ma trenera błazna i drugoligowych piłkarzy. To wasze posty. Pycha kroczy przed upadkiem.