• Lechio ucz sie (4)

...jak gra sie do konca. Wstyd!

• 73 12

• (3)

Pamiętasz mecz arka Lechia 88 mi ta arka strzela na 2:0 90 minuta już tylko 2:1 a 96 to już 2:2

• 16 14

• (2)

Interesuje mnie co sie dzialo dzisiaj

• 14 6

• (1)

W canal plus właśnie powiedzieli, że gol powinien być uznany. Nalepa popchnął arkowca. Lechia straciła punkty na własne życzenie. Jak można stracić koncentrację przy wyniku 2 -0

• 11 7

• Ogólnie wujowo

• 3 0

• (1)

Przed bramką velinowica Nalepa był faulowany co uniemożliwiło mu interwencje, sędzia bał się dwa razy nie uznawać bramki.

• 44 35

• chyba tylko ktos z downem by uwierzył

tym pseudo kopaczon ktorzy przez caly mecz sie przewracali i dyskutowali z sedzia i pisze to jako Gdanszczanin , bardzo słaby mecz Lechii i co chwile tylko przeracali sie na murawie i dyskusję z sedzią , nie dało sie tego ogladac w TV.

• 40 23

• Piles! - nie pisz (2)

• 13 9

• Do tego z gory

Jesteś ślepy albo glu.i nie pisz. Nalepa chce wstać jest faulowany, zawodnik arki łapie za kolano.

• 12 10

• Piszesz nie pij

• 5 2

• widac ze beton ktory na meczu nie byl, bo pseudo pilkarze z gdanska bez honoru jedynie co potrafia to sie przewracac i biegac (6)

po raz kolejny sedzia ktory gwizdal dla niemca , prawidlowa bramka nie uznana wszystkie faule dla lechi po ktorych jak to co derby pilkarze zwijaja sie z wielkiego bolu by po 2 minuty co sekunda krasc a po chwili wstaja

po raz kolejny sedzia ktory gwizdal dla niemca , prawidlowa bramka nie uznana wszystkie faule dla lechi po ktorych jak to co derby pilkarze zwijaja sie z wielkiego bolu by po 2 minuty co sekunda krasc a po chwili wstaja szybciutko i uciekaja pokazuje tylko jakimi sa manipulantami a sedziowie w derbach jakby to byl przypadek pozwalaja na taki cyrk , kuciakowi bym 2 razy zolta pokazal za przedluzanie , haraslinowi rowniez oraz temu pajacowi z obrony , nie potrafia betony grac kombinacyjnie tylko stale fragmenty stad pelne gacie i udawanie co dotkniecie piłki !

• Do u góry.

Skoro nie potrafisz pisać to czego oczekiwać po Tobie? Żadnej kartki w pierwszej połowie dla Arki przy 10 faulach, Nalepa faulowany przy drugiej bramce. Ubierz okulary jak nie widzisz i do słownika analfabeto

• 11 8

• Ty się ciesz śledziu, że był ten a nie inny sędzia

Inaczej Vejinović już dawno opuściłby boisko a nie strzelał na 2:2

• 1 0

• Jak Luka Vucko w 2010 roku w 98 minucie strzelał na 2:2... (5)

...to było ok? Teraz Arka okradziona z prawidłowej bramki. Powinno być 3:2. Gdyby nie symulowanie Lechii to mecz zostałby zakończony w 90minucie.

Późne 2:2! Klątwa odwrócona? :) oby!

• 22 13

• (4)

Jakiej kurka prawidłowej ? Wchodzi d*pa pajac na 5 metrze w bramkarza i jest faul na 5 metrze bramkarz jest nie tykalny glombie jeden ,to raz ,dwa z jakiej przyczyny sędzia dolicza 9 minut gdzie mógł doliczyć max 6-7 min trzecia sprawa to przed golem na remis faulowany jest Nalepa z Lechii

• 9 13

• sedzia widzial co chwila ten cyrk z upadaniem

z bieganiem po pilke ktora ma pod nogami i pokazywal ze doliczy , doliczyl 9 min nimimum ze mecz bedzie trwal nie krocej niz 9 minut i caly czas niemiecki klubic z pelnymi gaciami sie przewracal , stad w 100 minuciew

z bieganiem po pilke ktora ma pod nogami i pokazywal ze doliczy , doliczyl 9 min nimimum ze mecz bedzie trwal nie krocej niz 9 minut i caly czas niemiecki klubic z pelnymi gaciami sie przewracal , stad w 100 minuciew dostaliscie gonga i pokazalo wam to sprawiedliwosc z gory jak nauczeni jestescie jedynie udawac przewracac sie kopac i prowokowac , normlany sedzia dawno by ten cyrk wasz kartkami zakoczyl , ale dalej spine na necie robcie to potraficie wrzucac filmiki z januszami jaka to wielka lechia a gdy ma dojsc do 40 na 40 co sie stało? oczywiscie lepiej gowniarzy z flagami i waszym kretem gonic bo na bitke tak jak na gre jestescie za slabi wiec trzeba udawac

• 7 6

• był popychany

tyle w temacie. Jaki klub taka gra

• 4 0

• W języku polskim piszemy nietykalny, nie tykalny to błąd. druga sprawa - głąb, nie błomb. Trzecia - przecinek stawiamy przez spacją a nie po spacji. Jak używasz skrótu do słowa minuta to stawiasz kropkę po literze N -

W języku polskim piszemy nietykalny, nie tykalny to błąd. druga sprawa - głąb, nie błomb. Trzecia - przecinek stawiamy przez spacją a nie po spacji. Jak używasz skrótu do słowa minuta to stawiasz kropkę po literze N - przykład - min. No i czwarta sprawa - jak piszesz komentarz to automat podkreśla błędy więc jak tego nie poprawisz to jesteś naprawdę niezłym głąbem. Ale czego innego można się spodziewać po typku, który kibicuje Olimpii....

• 0 0

• Vijenovic co najmniej

Dwie czerwone powinien zobaczyc

• 2 0

• gdzie masz ślepia...? zawalone betonem..? dla kogo gwizdał...?? dla betonów, którzy od 15 lat skręcają wyniki meczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• (1)

Po drugim golu dla Lechii nie wytrzymałem i emocje wygraly! Nie spodobalo sie to miejscowym. Do konca meczu z ziomkami musieliśmy byc w toalecie. Dzieki redakcjo za rzetelną relację bo bysmy w tej toalecie umarli z braku emocji! Wyjazd udany i owocny. Szaliki skrojone nam ukradli... Niestety.

• 18 15

• Też tak jak ty szprotko

wszystkie śledzie uciekały na Żabiance.

• 12 10

• Stefański był na VAR i kolejny raz w derbach przekręca Arkę

ciekawe, czy pokazał Kwiatkowskiemu wszystkie ujęcia - to co widzieli widzowie w TV było jasne: Nalepa pchnął Schirtladze na Kuciaka, a sędzia uznał to jako faul Arkowca??? przekręt w biały dzień

• 27 17

• (1)

Lalkowy nie osmieszaj się że sędzia gwizdal dla Arki wy cały czas kladliscie się na boisku i wiecznie gwizdal rzuty wolne dla Was.Caly czas macie farta bo Arka powinna wygrać bo była lepszym zespołem od lalek.Bramka

Lalkowy nie osmieszaj się że sędzia gwizdal dla Arki wy cały czas kladliscie się na boisku i wiecznie gwizdal rzuty wolne dla Was.Caly czas macie farta bo Arka powinna wygrać bo była lepszym zespołem od lalek.Bramka powinna być uznana nawet mówił to p.Milcarski w Lidze+ Ekstra.,a jak był faul na Waszym Kuciaku to najpierw był popychany zawodnik Arki przez Waszego cienkiego Nalepe i powinien być rzut karny dla Wielkiej Arki tyle w temacie lalki strzeliły dwie szmaty i myśleli że mecz wygrali

• 7 6

• Wstyd dla słabiutkiej drużyny rolmopsów

Jedenaście lat arka nie wygrała derbów. Jedenaście lat w piłce nożnej to wieczność. W tym roku śledzie macie zjazd do pierwszej ligi.

• 1 4

• W 3miescie bez zmiany. Lechia Pany ! (13)

• 273 245

• Żabianka :) (7)

• 24 13

• (1)

Pisanie o żabiance kiedy to Lechia zdobyła górkę. Największy wymyślony sukces druakreczki

• Żabianka (2)

żółto niebieska. To tam co wam zęby wypadały i buty gubiliście.

• Stokowiec przegrał mecz przy 2:0 (1)

Jak można wprowadzić niemotę Makowskiego i jednocześnie zostawić Flavio?

• 11 5

• jak można się bronić przy tym wyniku zamiast ich dojechać ?

• 13 5

• no jak zawsze sędzia będzie wałki robił, to oficjalnie remis... uczciwie 3:2 dla Arki i Arka Królem Trójmiasta

• 18 15

• niwstety

Niestety .Jesteście lepsi w każdym momencie .Tego nie da się ukryć .

• (2)

Qwa Lechia remisuje wygrany mecz.Szkoda.W korupcji tylko nalepa się wyróżniał, reszta to ........Lechio pycha została ukarana.

• 9 1

• Nie tyle pycha, co... nie wiem. Spali ci Wasi piłkarze przez ostatnie 20 minut? Nalepa się rozszalał i nagroda na koniec była.

• 6 0

• Widać to zwłaszcza w ostatniej bramce Arki

Michał ma na sobie dwóch rywali (a i tak nie dali mu rady, szacun), Błażej mnie tu zawiódł, był za daleko a w dodatku złamał linię - czary goryczy dopełnił Tomek, który po pierwsze spóźniony (a przecież dopiero co

Michał ma na sobie dwóch rywali (a i tak nie dali mu rady, szacun), Błażej mnie tu zawiódł, był za daleko a w dodatku złamał linię - czary goryczy dopełnił Tomek, który po pierwsze spóźniony (a przecież dopiero co wszedł) a po drugie fatalnie interweniujący i w efekcie zawodnik spokojnie strzela będąc już w polu karnym i niemal dokładnie naprzeciwko bramki. Panowie! Gra się do końca! Po co tyle się męczyć by przegrać w parę minut?

• 1 0

• bo w derbach gra się inaczej

jak podejdziesz jak do zwykłego meczu ligowego to prawie zawsze dostaniesz baty, tu się gra do końca, ciśnie ostro i agresywnie, bo nikt potem nie będzie pamiętał nic innego jak tylko wynik derbów przez kilka następnych lat :)

• 4 0

• Kiedy wygracie z nami śledziki??? (17)

• Betony. (1)

jak smakują 3 pkt i zapowiadane 4 - 0 dla was. Nie wygrać z drużyną, która ma trenera błazna i drugoligowych piłkarzy. To wasze posty. Pycha kroczy przed upadkiem.

• 22 16

• To ty jesteś kibicem Arki?

Szacun za samozaoranie

• 6 2

• Na Żabiance... :)

• 10 4

• No ja bym się tak nie cieszył bo remis bardziej ich cieszy niż nas (1)