Dodaj opinię

Opinie (28) 1 zablokowana

 • hmm
  może dzieciom to się podoba, ale moim zdaniem projekt wygląda przytłaczająco źle
  2 miesiące
 • Oj nie! (1)
  Ani ładny ten projekt ani funkcjonalny! Młodszy syn z tego łóżeczka zaraz wyrośnie to rozwiązanie dla max 3 latka. Lepiej się tu sprawdzi łóżko piętrowe dla obu chłopców albo łóżko wysuwane z 2 łóżka na czas snu.
  Tapeta w samochodziki to jakaś tragedia! Zaraz dziecku zmienia się zainteresowania a tapeta zostanie. Najlepszy będzie neutralny motyw tapety, który będzie pasował za rok i za 3... zwłaszcza że dzieci są w róznym wieku...

  Ogólnie pokój wydaje się bardzo zagracony i urządzony trendami z 2005 roku...
  2 miesiące
  • mi brakuje porozrzucanych wszedzie rzeczy .... i co jak koledzy przyjda do jednego albo drugiego
   2 miesiące
 • Co to za projekt? Baldachim? Zamiast wiezi to robi sie separacje. Jak bracia maja wiecej jak trzy lata roznicy to juz wogole. Starszy juz na innym etapie i bedzie mlodszego odganial. Wspolne lozko niech maja. Wspolne biurko. Wszystko w dzisiejszych czasach idzie w strone ochlodzenia wszelakuch relacji.
  2 miesiące
 • Dramat
  2 miesiące
 • Hmmm ... Co w przypadku, gdy mam trzy małe dziewczynki? :) (3)
  Ania
  2 miesiące
 • Te wiszące szafki nad łóżeczkiem młodszego (3)
  Dramat!!!! A wystarczy je przenieść na ścianę obok. Bardzo zły projekt, bardzo zły. Nieprzemyślany, haotyczny
  2 miesiące
 • półeczka (1)
  wisząca na samochodziki niebezpieczna niestety, ostre kanty
  2 miesiące
 • Redakcjo, więcej może realu. To są nierealne już propozycje zwłaszcza dla młodych na dorobku. Po koronie skończą się głupie zachcianki i próżność. Wiekszości się pogorszy sytuacja. Ludzie psychicznie bądą wykończeni zwłaszcza ci materialiści.
  kasia
  2 miesiące
 • żart?
  To jakiś żart? Taka pstrokacizna źle wpłynie na te dzieci....

  Koncepcja 1.
  W przypadku dwójki maluchów rozwiązaniem starym i wypróbowanym jest łóżko piętrowe, po co zawalać pokój dwoma łóżeczkami? Do półek nad łóżkiem starsze dziecko nie sięgnie. Półki przykręcone nad łóżeczkiem młodego młodszego mogą mu spaść na głowę... Półki nad biurkami poza zasięgiem maluchów.
  Koncepcja 2
  Biurko pod łóżkiem - dziecko w ogóle nie będzie mieć naturalnego światła przy np. odrabianiu prac domowych.
  Ozdobne listki zajmują kawałek ściany bezsensownie i tak naprawdę nie kumam, skąd przekonanie, że pokój z zapalonym światłem sprzyja snowi dziecka. Może raczej trzeba by pomysleć o listwach led nad biurkiem i wzdłuż szafy, żeby móc troszkę rozjaśniać pokój w pochmurne dni bez konieczności zapalania światła górnego?
  Kredowa tablica tuż przy łóżeczku - dziecko wdycha pył z kredy.
  Rozumiem, że lokujemy produkty Ikea, ale jako częsty bywalec tego sklepu (urządzam się) nawet nie mając dzieci, mogę zaproponować sensowniejsze rozwiązanie...
  2 miesiące
 • To jest robione w MS paint czy jak? (1)
  Jest tyle dobrych programów, którymi można przedstawić koncepcję w renderze fotorealistycznym. Bleder, 3ds Max, czy inne programy firmy Autodesk. Chyba nawet w SketchUp można dodać bibliotekę Corona, żeby efekt końcowy był lepszy. A to wygląda jak karton.
  2 miesiące
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii