Opinie (43) 3 zablokowane

Wszystkie opinie

• No to trzeba było zagrac sparing w przerwie z jakąś klasa A czy B, wygrać 10:0 to by sie wszyscy przełamali (3)

• 16 12

• (2)

Lepiej nie bo jakby przegrali np. z takim Bałtykiem to by tylko wstyd był

• 2 3

• (1)

Z Bałtykiem to ostatnio wszyscy jadą także i nawet Areczka trzecim składem z 5:0 dałaby radę

• 9 0

• Piszesz jakby Arka wszystkich ogrywała.
          Arka 3 od końca
          Bałtyk 2 od końca

• 3 1

• Kolev tez tak sie wypowiadal a jak skonczyl ,wszyscy wiemy. Tutaj tez obawiam sie ,ze kolejek by zabraklo a Arka skonczylaby w I lidze.

• 17 8

• Może samobój ? Będzie łatwiej

• 14 13

• tak będzie w sobotę (5)

Raków - Arka 1:0 / bramka Tomas Petrasek 90+5, asysta Alexandar Kolew /

• 10 37

• To dobrze że w 90+5 bo mecz zakończy się w 90+3:):):) (4)

Postrzelają sobie na pustą:)

• 9 3

• Arka będzie grała na czas, na 0:0 (3)

stąd 5 minut doliczonego czasu gry

• 4 4

• Nie:) 3 minuty doliczone w związku ze zmianami w 2 połowie:) (2)

Przeczytaj sobie:
          Sędzia jest zobowiązany do przedłużenia czasu gry jeśli zmiana 1 zawodnika trwa 15 sek, zaokrągla się czas do 30 sek w górę .
          Mając 6 zmian mamy 3 minuty:) Więc nie ma mowy o grze na czas:)
          Do nauki:)

• 2 2

• a jak kibice odpalą race i sędzia przerwie mecz na kilka minut? albo (1)

jak Steinbors będzie grał na czas i otrzyma żółtą kartkę, jak w 1/4 PP z Bytovią w 90 minucie i w 1/2 z Wigrami też w 90 min? Sędzia na pewno doliczy minimum 1 minutę efektywnego czasu gry, jak Marciniak padnie na murawę

jak Steinbors będzie grał na czas i otrzyma żółtą kartkę, jak w 1/4 PP z Bytovią w 90 minucie i w 1/2 z Wigrami też w 90 min? Sędzia na pewno doliczy minimum 1 minutę efektywnego czasu gry, jak Marciniak padnie na murawę pomiędzy 75 a 80 minutą z powodu skurczy mięśni i będą koledzy go reanimować, to też dorzuci minutkę, pograją do 95 minuty, wrzutka Kolewa i główka Petraska i 3 pkt pojadą z Bełchatowa prosto do Częstochowy

• 2 7

• Kolego...Wigy były za niemca.... na 2019/2020 zmieniły się przepisy obowiązujące sedziów:)

Jeśli nie zauważyłeś to sa zmiany dotyczące zmian że zawodnik schodzi w miejscu gdzie ma najbliżej do opuszczenia murawy, Zmieniły się zasady stawiania w murze przy rzucie wolnym.... jest wiele zmian więc nie wywalaj tu z Wigrami i przestań się napinać jak plandeka na Żuku...bo marny prowokator jesteś i w dodatku zle doinformowany:)