Opinie (88) ponad 10 zablokowanych

 • Tylko zwycięstwo, Areczko tylko zwycięstwo! (6)

  • 22 24

  • W tym sezonie zwycięstwa ani awansu nie będzie (5)

   Prezes Kołakowski cel na ten rok wyznaczył nie awans tylko żeby Młyński nie zagrał w Arce ani minuty.
   To jest cel z którego trener Marzec będzie rozliczany. A to czy wygrają czy nie nie ma znaczenia. Celowo

   Prezes Kołakowski cel na ten rok wyznaczył nie awans tylko żeby Młyński nie zagrał w Arce ani minuty.
   To jest cel z którego trener Marzec będzie rozliczany. A to czy wygrają czy nie nie ma znaczenia. Celowo Kołakowski wiosną osłabia Arkę bo mu nie zależy na zwycięstwach. Woli osłabiać Arkę stawiając Siemaszkę, Mazka czy Łabojkę zamiast wstawić Ekstraklasowego zawodnika który spokojnie pomógłby Arce wygrać tyle razy by awansować bezpośrednio ale to prezesa Kołakowskiego nie interesuje on postawi na swoim i kosztem awansu nie pozwoli zagrać Młyńskiemu. Wygląda na to że to będzie jedyny cel osiągnięty w 2021 roku przez Arkę bo przegrany puchar 4 miejsce w 1 lidze i przegrane baraże sukcesem nie będą.

   • 8 8

   • opanuj się... człeku (4)

    drugi raz dzisiaj pod tym samym artykułem ponownie bazgrolisz, to samo?
    - I jeszcze "As" się gość tytułuje.. zmień swój nick na "kalkomania"

    • 9 8

    • Z Radomiakiem jesteśmy bez szans.

     Tyle w temacie.

     • 5 10

    • Anonimowy więc odważny, chłopiec na posyłki prezesa. (1)

     Oszczędzam ludziom rozczarowania. Po prostu w sporcie gdy chce się osiągnąć sukces obowiązuje zasada wszystkie ręce na pokład !!! A nie może być tak że wy sobie tam kibice na stadionie krzyczcie, wy piłkarze biegajcie, a

     Oszczędzam ludziom rozczarowania. Po prostu w sporcie gdy chce się osiągnąć sukces obowiązuje zasada wszystkie ręce na pokład !!! A nie może być tak że wy sobie tam kibice na stadionie krzyczcie, wy piłkarze biegajcie, a my tu z panem trenerem mamy swój ale inny cel na ten rok. My z trenerem kosztem wyników zespołu pokarzemy młodemu piłkarzowi a przy okazji wszystkim młodym w naszym klubie żeby nie podskakiwali bo jakby co to my możemy przegrać wszystko co się w danym sezonie da przegrać a na boisko będziemy wysyłali kogo będziemy chcieli nie najlepszych tylko tych których chcemy nasze pieniądze nasza władza. Dlatego młodzi piłkarze z Arki kto może bierzcie przykład z Młyńskiego uciekajcie jak najdalej Młyński nie jest pierwszy ani ostatni tak potraktowany w Arce tu jest taka tradycja.
     Tak się w sporcie nie wygrywa tak się w sporcie zajmuje wysokie drugie miejsce w pucharze Polski czym to drugie rożni się 22 miejsca niczym jedni i drudzy to przegrani przy czym Arka przegrała bo decyzją prezesa i trenera na boisku nie było wszystkich najlepszych piłkarzy Arki.
     Teraz w końcówce ligi będzie to samo 4 miejsce bo zabrakło 2 punktów do bezpośredniego awansu bo w meczach z Niecieczą, Opolem, Koroną czy Widzewem na boisku nie było najlepszych piłkarzy Arki bo pan prezes swoją wojenkę uskuteczniał.
     Kiedy ja zaczynałem chodzić na Arkę to akurat broniła się przed spadkiem z drugiej ligi i na mecz wiosną przyjechał Radomiak i w ramach akcji wszystkie ręce na pokład na boisku byli wszyscy najlepsi z Arki i w samej końcówce meczu udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść ale wtedy wszyscy grali do jednej bramki wszyscy mieli jeden cel utrzymać się w lidze i wszyscy pracowali dla tego jednego celu. Nie tak jak dziś.

     • 1 6

     • Anonimowy więc odważny, chłopiec na posyłki Młynka

      W meczach: Arka - GKS Tychy 0:2 i Arka - GKS Bełchatów 1:2 = grał twój Młyński chłopcze! = i co?

      • 4 0

    • Anonimowy więc odważny chłopiec na posyłki prezesa.

     Oszczędzam ludziom rozczarowań. Bo w sporcie nie odnosi się sukcesów jak mówi się wszystkie ręce na pokład ale prezes z trenerem mają swoje inne cele o których nie mówią otwarcie.
     Nie wystawianie na boisko

     Oszczędzam ludziom rozczarowań. Bo w sporcie nie odnosi się sukcesów jak mówi się wszystkie ręce na pokład ale prezes z trenerem mają swoje inne cele o których nie mówią otwarcie.
     Nie wystawianie na boisko najlepszych piłkarzy Arki w kluczowych meczach sezonu skutkuje właśnie tym co mamy. Sezon mógł być przełomowy i rewelacyjny a będzie przegrany jak przegrany był finał pucharu Polski dużo nie brakowało ale jednak przegrana. Teraz wszystko wskazuje na to że do bezpośredniego awansu zabraknie 2 punktów. Arka zostanie na 4 miejscu zabraknie niewiele ale jednak będzie to sezon ostatecznie przegrany a przegrany dlatego że pan prezes i pan trener przez całą wiosnę prowadzili prywatną wojenkę i na boisku nie było wszystkich najlepszych piłkarzy a nie było ich celowo bo to było w tym roku celem najważniejszym .
     Pokazać żeby młody piłkarz nie podskakiwał i żeby widzieli to wszyscy inni młodzi piłkarze w Arce. Którzy o ile będą mieli trochę oleju w głowie to albo szybko zajmą się czymś innym w życiu albo szybko odejdą z Arki bo tu jest taka tradycja traktowania młodych piłkarzy z Gdyni i okolic. Nie jest to przecież ani pierwszy ani jedyny taki przypadek że utrudnia się maksymalnie rozwój młodemu piłkarzowi. Za cztery tygodnie Młyński będzie piłkarzem klubu z Ekstraklasy bo tam jest jego miejsce a prezes Arki będzie miał swój klub tam gdzie jego miejsce na które teraz mocno pracuje. Życząc powodzenia nie wierzę w sukces w takiej sytuacji gdzie nie wszyscy robią wszytko dla osiągnięcia wspólnego celu. 2 miejsce w pucharze Polski i 4 miejsce w 1 lidze oznacza przegrany sezon brak awansu w barażach będzie tylko konsekwencją tego że w Łodzi i Tychach wszyscy robią co mogą by wygrać w Gdyni nie wszyscy mają ten sam cel.
     Gdy zaczynałem chodzić na mecze Arki akurat zespół bronił się przed spadkiem z 2 ligi i na mecz w wiosenne popołudnie przyjechał faworyzowany Radomiak wtedy jednak wszyscy najlepsi byli na boisku i robili co mogli by wygrać i w ostatniej minucie wygrali.

     • 1 5

 • O bezpośredni awans będzie ciężko (6)

  Ale w przypadku wygranej w dwóch ostatnich kolejkach jest duża szansa na 3 miejsce a to da oba mecze barażowe u siebie.Tychy mają ciężkie mecze a nie grają ostatnio za dobrze.
  Więc na pewno jest o co walczyć.
  rozwiń...

  Ale w przypadku wygranej w dwóch ostatnich kolejkach jest duża szansa na 3 miejsce a to da oba mecze barażowe u siebie.Tychy mają ciężkie mecze a nie grają ostatnio za dobrze.
  Więc na pewno jest o co walczyć.
  Zresztą w wypadku wygranej Radomiak gra ostatni mecz z Koroną, to są derby, kibice za sobą nie przepadają i Korona na pewno nie rozłoży Radomiakowi czerwonego dywanu do Ekstraklasy.
  Więc na pewno jest o co grać.

  • 23 13

  • Bzdura ! (2)

   W przypadku drużyn z miejsc 3 i 4 będą one gospodarzem pierwszych meczów !!! Rewanż na wyjeździe oczywiście. System pucharowy się kłania.

   • 3 18

   • Mylisz sie .Jesli druzyny z 3 i 4 miejsca wygraja mecze barazowe to mecz decydujacy odbedzie sie na boisku tej pierwszej druzyny.

    • 14 2

   • W meczach barazowych nie ma meczów rewanzowych.

    • 3 0

  • Bezpośredni ani pośredni awans prezesa Kołakowskiego nie interesuje. (2)

   Cel numer jeden prezesa Kołakowskiego w odróżnieniu do trenera Marca czy piłkarzy wcale nie jest awans do Ekstraklasy. Celem numer jeden któremu prezes podporządkował w tym sezonie wszystko jest to by piłkarz Młyński nie

   Cel numer jeden prezesa Kołakowskiego w odróżnieniu do trenera Marca czy piłkarzy wcale nie jest awans do Ekstraklasy. Celem numer jeden któremu prezes podporządkował w tym sezonie wszystko jest to by piłkarz Młyński nie zagrał ani minuty w Arce w 2021 roku. Z tego będzie trener rozliczany a nie ze zwycięstw, remisów, awansów lub ich braku. To dla Kołakowskiego sprawa trzeciorzędna.
   Bo gdyby chodziło Kołakowskiemu o wynik sportowy Młyński zagrałby z Odrą zamiast Łabojki i Arka by wygrała. Zagrałby z Niecieczą zamiast Mazka i Arka by wygrała. Zagrałby z Widzewem zamiast Siemaszki i Arka by wygrała. Zagrałby z Koroną zamiast Wolsztyńskiego i Arka by wygrała. Zagrałby z Rakowem zamiast Skóry i Arka by wygrała. Ale w tym roku prezesowi Kołakowskiemu nie chodzi o zwycięstwa i awans czy wygranie pucharu w tym sezonie celem jest żeby Młyński nie zagrał. A to że jest o klasę lepszy od wszystkich wymienionych wyżej kopaczy o tym przekonacie się jesienią. A Arka nie awansuje w tym roku bo taki pomysł ma Kołakowski.

   • 8 11

   • Nie!.. tylko ty masz taki pomysł i marzenie, żeby się twoje spełniło.. żałosny jesteś (1)

    • 9 4

    • Odważny bo anonimowy przydu*as prezesa.

     Ja nie piszę o swoich marzeniach bo widząc rzeczywistość w klubie wiem że w takich warunkach w sporcie żadnym sukcesu się nie odnosi. Bo albo wszyscy mamy jeden cel i wszyscy najlepsi w klubie piłkarze wychodzą na boisko

     Ja nie piszę o swoich marzeniach bo widząc rzeczywistość w klubie wiem że w takich warunkach w sporcie żadnym sukcesu się nie odnosi. Bo albo wszyscy mamy jeden cel i wszyscy najlepsi w klubie piłkarze wychodzą na boisko po mimo wszystko. Bo też wiem że Młyński nie zawsze był w 100% fair wobec Arki też nie we wszystkich jesiennych meczach dawał z siebie 100%. Ale to problem raczej klubu z Krakowa który będzie miał na 4 tygodnie u siebie piłkarza utalentowanego ale też miewającego różne dziwne zachowania.
     Mnie szkoda jest Arki bo sezon 2020/2021 powinien być sezonem zwycięskim z pucharem i bezpośrednim awansem do Ekstraklasy a będzie sezonem rozczarowań po przegranym Pucharze, 4 miejsce w lidze z niewielką ale jednak 2 punktową stratą do awansu bezpośredniego. A te 2 punkty można było zdobyć w wyżej wymienionych meczach ale nie zdobyto bo nie wszyscy w tym wypadku prezes i jego rodzina mieli inny najważniejszy cel na ten sezon.
     I nie jest to kwestia marzeń czy pomysłów tylko realnych działań i decyzji. Trener Marzec natychmiast stracił by pracę gdyby Młyński pojawił się na boisku to proste i wyniki tego sezonu nie miały by żadnego znaczenia. Młyński nie pojawi się na boisku trener Marzec będzie w Arce w rundzie jesiennej 1 ligi.

     • 0 4

 • Z Radomiakiem jak zagracie na 3 obrońców,to przegracie mecz na własne życzenie.Tylko 4-4-2 Rosołek-Żebrowski w ataku. (12)

  Forza Arka i do przodu!!!

  • 14 16

  • My Arkowcy czekamy na nowoczesny obiekt na 40.000 miejsc.Panowie samorządowcy do roboty. (5)

   Jeśli Arka ma być wielka ,to musimy dysponować nowoczesnym stadionem,o pojemności zbliżonej do tego jaki ma Lechia.Niedługo będą środki z unii europejskiej,z nowego rozdania ,trzeba wystartować ten projekt i rozpocząć budowę.To będzie nowoczesny stadion z barami,restauracjami,sklepami i lożami vip.Kibice Arki zasługują na taki nowoczesny obiekt.

   • 9 45

   • kibic

    Dla kogo taki stadion/kto na nim bedzie grac-2i potem 3 liga iarka przestanie istniec

    • 4 13

   • "nowoczesny obiekt na 40.000 miejsc" - przydałby się bardziej Bałtykowi (2)

    • 10 3

    • beka z sks-u (1)

     Bałtykowi to minimum na 400000 ;- )

     • 9 3

     • Stadion Arki - temat tabu.

      Wciąż mamy grać na Bałtyku?

      • 7 8

   • ciągle ten zagorzały fanatyk bałtyku

    o tym stadionie...to już jest nudne

    • 1 2

  • Oczywiście masz UEFA Pro.

   Znawca zza klawiatury?

   • 5 5

  • Dla Kołakowskiego to mecz bez znaczenia. (4)

   Cel na wiosnę 2021 jest jeden i konkretny Nie dopuścić by w Arce zagrał Młyński. Poza tym wyniki Arki prezesa Kołakowskiego nie interesują. To był cel i zrealizowanie jego pozwoli trenerowi Marcowi zachować posadę mimo tego że przegrał puchar w lidze Arka będzie w najlepszym razie na 4 miejscu a w barażach przegra z Tychami.

   • 3 9

   • chorowity pacjencie, który raz, to już dzisiaj piszesz (3)

    powiedz lepiej.. ile ci płacą od posta? > bo to Kto ci płaci? = to wiadomo!

    • 8 2

    • (2)

     Kogo to tak bardzo mialoby interesowac ,to badziewie ,ktore na naszych oczach sie dzieje ,zeby jeszcze mial placic za komentarze ?!

     • 2 2

     • Anonimowy troll prezesa myśli że każdy dostaje tak jak on. (1)

      Jedni piszą posty bo lubią inni bo muszą bo prezes za to płaci.
      Ja piszę bo szkoda mi Arki jako klubu i młodych piłkarzy z Gdyni którzy kolejny raz mogą się przekonać jak w Arce traktuje się młodych piłkarzy tu

      Jedni piszą posty bo lubią inni bo muszą bo prezes za to płaci.
      Ja piszę bo szkoda mi Arki jako klubu i młodych piłkarzy z Gdyni którzy kolejny raz mogą się przekonać jak w Arce traktuje się młodych piłkarzy tu jest taka tradycja i mimo kilku zmian właścicieli to młodych w Arce traktuje się tak jak teraz Młyńskiego. Poświęca się cały sezon przegrywa się puchar i ligę byle tylko prezes mógł postawić na swoim i dowieść że jak obiecał że ten piłkarz w Arce już nie zagra to tak będzie po mimo wszystko. No i widzimy to właśnie na własne oczy. Tak jak niewiele zabrakło żeby wygrać puchar Polski tak niewiele zabraknie dokładnie 2 punktów do awansu do ekstraklasy. Zajmiemy wysokie 4 miejsce tylko dlatego że w Gdyni nie wszyscy robią wszystko żeby Arka wygrywała.

      • 0 5

      • Anonimowy troll promujący Młynka

       • 0 0

 • arka (2)

  arka i ŁKS nie wejdzie w tym roku do Ekstraklasy

  • 20 18

  • arka tonie. Nic z tego nie będzie. (1)

   • 8 7

   • Dziś będzie w Gdyni pierwszy zespół który wywalczy awans do Ekstraklasy

    Dla piłkarzy z Radomia to historyczny mecz wygrana w Gdyni da im Ekstraklasę od wielu tygodni wiadomo było że mecz 33 kolejki w Gdyni będzie kluczowy, szkoda że nie dla Arki no ale jak nie każdy w klubie robi co może

    Dla piłkarzy z Radomia to historyczny mecz wygrana w Gdyni da im Ekstraklasę od wielu tygodni wiadomo było że mecz 33 kolejki w Gdyni będzie kluczowy, szkoda że nie dla Arki no ale jak nie każdy w klubie robi co może żeby odnieść sukces to go zwyczajnie nie ma.
    Za ile lat piłkarze Arki będą grali taki mecz no pewnie kilka poczekamy bo młody prezes musi się jeszcze wiele nauczyć że czasem trzeba powściągnąć własne ambicje zrobić krok w tył. Żeby potem cieszyć się ze zwycięstwa. Arce niewiele zabrakło w tym sezonie ale tabeli się nie oszuka zaklęciami do awansu w tym roku będzie potrzebne 65 lub 64 punkty Arka w tym składzie i przy takiej organizacji nie była w stanie tego osiągnąć.
    Swoją drogą wyjątkowej rzeczy dokonał trener Mamrot powszechnie w mediach uchodzący za wielkiego fachowca. Prowadził w tym sezonie dwóch faworytów rozgrywek i oba zespoły przegrały te rozgrywki. Czy on na pewno jest takim super trenerem jak to media kreują?

    • 1 4

 • Liczy na kibiców?:) No przeciez kibice nigdy nie zawiedli... (3)

  w przeciwienstwie do kopaczy! A licza komplet? Ale czy w tabeli czy u buka? Bo aż huczy w kuluarach że ktoś ostro gra

  • 22 11

  • Kibice i mecze u siebie nie sa dla nich żadnym atutem a nawet tylko przeszkadzaja

   • 9 6

  • Kibice nie zawiedli??? (1)

   Jeździliśmy na wyjazdy, ledwo było 40 osób. U mas w Gdyni 3,5 tys max.

   • 3 3

   • Na wyjzdy jezdz bezrobotne patole.

    Jada zeby w pociagu sie naj tanim piwkiem.

    • 0 3

 • arka (3)

  pewna porażka/i w brazach tez kleska/czy oni niemoga obietktywnie przyznac ze umiejetnosci piłkarskie tych pajaców są zadne

  • 18 16

  • Bolało jak Cię szczepili? (2)

   • 8 6

   • pewnie jest już po drugiej dawce.. dlatego tak bełkocze (1)

    • 8 4

    • W ogóle nie był szczepiony i bełkocze.

     Jakby się zaszczepił byłby zdrowy, a tak ma silne objawy covida.

     • 6 2

 • (1)

  I wyglada na to ze zabraknie
  Punkcika albo dwoch
  A szkoda bo byla duzo szansa
  A tak 8 balonow przeszlo kolo nosa I wyglada na to ze awans takze przejdzie kolo nosa
  I gdzie ten tu I teraz panie Marzec???cos pan zrobil zeby splenic obiecanki cacanki
  A kibicom radosc????
  Wyglada na to ze niewiele

  • 15 13

  • Marzec to kukiełka w rękach właścicieli

   nie mylić z trenerem

   • 0 0

 • Remis, bedzie remis, koniec snow koniec marzen

  Arka Gdynia 2 liga !!!!!!!!!

  • 13 22

 • Zamiast dwunastego zawodnika trzeba bylo brac do druzyny 11-ego ,ale dobrego napastnika. Wystarczyl Kuzimski . Najlepsze to ,ze ,,... trener nie mysli wybiegac az tak w przyszlosc,, , czyli w baraze . Przeciez do

  Zamiast dwunastego zawodnika trzeba bylo brac do druzyny 11-ego ,ale dobrego napastnika. Wystarczyl Kuzimski . Najlepsze to ,ze ,,... trener nie mysli wybiegac az tak w przyszlosc,, , czyli w baraze . Przeciez do barazy zostaly .....dwa mecze ,to jest daleka przyszlosc ? Dobrze bedzie jak skonczymy na trzecim miejscu i wygramy dwa barazowe mecze u siebie .

  • 23 12

 • Może być ciekawie (3)

  Jeśli Arka wygra to Radomiak potrzebuję zwycięstwa w ostatnim meczu. A scyzoryki im nie dadzą łatwo bo to dla nich jak derby.

  • 15 4

  • A "odpowiednio zmotywowane" scyzoryki.. tym bardziej nie dadzą im wygrać.. (1)

   • 9 2

   • Problem w tym,ze my nie mamy kasy na motywacje.

    Mozemy ich co najwyzej zaprosic na wakacje nad morzem.

    • 1 0

  • "Jeśli Arka wygra..." ..... nie sądzę, żeby Radomiak obgryzał z nerwów paznokcie.

   • 5 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.